بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی یک نوع جراحی زیبایی واژن بوده که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. ازجمله فاکتور های  زیبایی با اهمیت برای زنان زیبایی اندام های جنسی آن ها،می باشد و با پیشرفت علم و تکنولوژی این امر با بسیاری از روش ها تحقق یافته است و توانسته دغدغه بسیاری از زنان را برطرف نماید.

اما تحقق این هدف به فاکتور مهم دیگری یعنی ،انتخاب جراح متبهر و باتجربه و استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های جدید  بستگی داشته و همیشه قبل از انجام هر نوع عمل جراحی این نکته در ذهن ما خواهد آمد که آیا نتیجه این عمل مطابق میل ما خواهد شد ؟ و چون تعداد بسیاری از افراد برای عمل های جراحی زیبایی و… به تهران می آیند پرداختن به این نکته که بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کیست، امری بسیار مهم می باشد.

اما بهترین جراح لابیاپلاستی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بهترین جراح لابیا پلاستی و در کل جراح زیبایی زنان  کسی است که سابقه بسیار زیادی در این زمینه  داشته و تعداد قابل توجهی عمل جراحی لابیاپلاستی و زنان انجام داده و بیش از ۹۵ درصد رضایت مراجعین راهمراه داشته است.

خانم دکتر ساره حیدری متخصص زنان، زایمان، نازایی و زیبایی، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران، یکی از پرچم داران در زمینه جراحی زنان و لابیاپلاستی می باشد. ایشان در زمینه های انواع جراحی های زیبایی واژن ،سفید کردن،تنگ کردن و حجم دادن واژن و همچنین  درمان نازایی، بیماری های زنان ،افتادگی های رحم و زایمان سزارین تبهر فراوان دارند.و انتخاب نوع روش درمان با مشاوره قبلی توسط خانم دکتر صورت گرفته و با توجه به نقص اناتومی فرد مورد نظر بهترین روش انتخاب و به آن پرداخته می شود.

 چه کسانی نیار به جراحی لابیاپلاستی دارند؟

  • خانم هایی که توازن لابیا ها و تیرگی در لابیا ها مواجه هستند.
  • خانم هایی که به دلیل احساس بد نسبت به لابیا ها اعتماد به نفس خود را از دست داده و در برفراری رابطه جنسی با مشکل مواجه هستند.
  • افتادگی و چین و چروک های لبه های ناحیه واژینال به دلایل مختلف از جمله زایمان طبیعی،بالارفتن سن، و یا به طور طبیعی به دلایل وراثتی .
  • خانم هایی که با مشکلات انحراف و پخش جریان ادراری مواجه هستند.

آیا جراحی لابیا پلاستی با درد همراه است ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر این جراحی با بی حسی موضعی صورت گرفته و هیچ دردی احساس نخواهد شد و اگر هم در بعضی موارد با درد همراه باشد این درد بسیار بسیار اندک بوده و به هیچ وجه زجرآور و غیرقابل تحمل نمی باشد.

آیا جراحی لابیا ها قابل برگشت است ؟

این عمل برگشت پذیر نیست و نیاز به عمل مجدد ندارد و لابیا ها بعد از جراحی و برداشته شدن مجدد رشد نمی کنند .

 مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

  • بعد از جراحی لابیا پلاستی یک سری دارو ها و پماد های موضعی ممکن است تجویز شود که حتما باید با توجه به توصیه های پزشک آن ها را مصرف نمایید.
  • استفاده از کمپرس یخ برای کاهش تورم
  • تغذیه مناسب و استفاده از مایعات بیشتر در هفته اول برای جلوگیری از یبوست
  • پوشیدن  شلوارو لباس های زیر مناسب در محل کار

دوران نقاهت جراحی لابیاپلاستی چقدر می باشد؟

پس از جراحی نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست، دوران نقاهت جراحی لابیاپلاستی بسیار محدود بوده  و از ۳ تا ۵ روز پس از جراحی استراحت لازم است.

آیا دختران باکره هم می توانند این عمل را انجام دهند؟

این سوال ممکن است در ذهن دختران پیش بیاید که این عمل آیا ممکن است به پرده بکارت آن ها آسیب وارد کند؟ در جواب باید بگوییم خیر،لابیاپلاستی در ناحیه خارجی واژن انجام شده و با نواحی داخل واژن و پرده بکارت هیچ ارتباطی ندارد و یک نوع جراحی زیبایی خارجی واژن می باشد.

دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران در زمینه انواع جراحی زیبایی واژن، زایمان و درمان بیماری های زنان می توانند مشاورات لازم را به شما بدهند. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام دکتر ساره حیدری مراجعه کنید. شماره تماس ۰۲۱۸۸۶۸۱۰۴۷ – ۸۸۶۸۹۸۷۱

صحبت پایانی

عمل لابیاپلاستی که در واقع عمل جراحی زیبایی لابیا ها می باشد در برگرداندن حس اعتماد به نفس در خانم ها و داشتن رابطه جنسی لذت بخش دو طرفه  بسیار تاثیر گزار بوده است .و مقرر شدن این هدف و رسیدن به  نتیجه مطلوب در گرو انتخاب یک جراح زنان و زیبایی  ماهر،همچون دکتر ساره حیدری می باشد که  با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا  در این زمینه تجربه بالایی داشته و تا کنون توانسته است رضایت صد درصدی مراجعین خود را بدست آورد.

و این را نیز با مخاطبان خود در سایر شبکه های اجتماعی  دکتر ساره حیدری و سایت ها، برای ایجاد حس اعتماد و آرامش به مراجعین، به اشتراک گذاشته است. انتخاب یک جراح لابیاپلاستی بسیار مورد اهمیت می باشد زیرا در صورت وجود هرگونه نارضایتی در عمل توسط پزشکی ناوارد ممکن است دیگر نتوان دوباره عمل ترمیم لابیا هارا پس از انجام یک عمل لابیاپلاستی انجام داد.

پاسخ

13 + پنج =

Call Now Button