بهترین متخصص سزارین در تهران

بهترین متخصص سزارین در تهران

بهترین متخصص سزارین در تهران کیست؟ دکتر خوب برای سزارین در تهران چه کسی است؟ متخصص زایمان سزارین در شهر بزرگ تهران چه کسی است؟

دکتر-ساره-حیدری

زایمان سزارین یکی از روش های زایمان است که مادر برای به دنیا آوردن جنین انجام می دهد. بسیاری از مادران باردار به دلیل ترسی که از درد در زایمان طبیعی دارند. از انجام زایمان طبیعی هراس دارند. در بسیاری از موارد پزشک متخصص زنان برای مادران باردار زایمان سزارین را پیشنهاد می کند. اما برای انجام زایمان سزارین نمی توان به هر پزشکی اعتماد و مراجعه نمود. تبحر، دانش، تجربه و سابقه ی پزشک متخصص برای انجام زایمان سزارین بسیار مهم می باشد. در این مقاله قصد داریم بهترین متخصص سزارین در تهران را به شما معرفی کنیم.

مهمترین دلایل انجام زایمان سزارین

به گفته ی بهترین متخصص سزارین در تهران در بعضی از موراد انجام زایمان به روش سزارین بسیار امن تر و بهتر برای مادر می باشد. مهم ترین دلایلی که موجب می شوند پزشک زایمان سزارین را برای بیمار تجویز کند، به شرح زیر هستند:

  • نوزاد در شرایط خوبی نباشد، به عنوان مثال، تغییر در ریتم ضربان قلب نوزاد احساس شود.
  • وضعیت قرارگیری جنین مناسب نباشد. در صورتی که وضعیت قرارگیری جنین به گونه ای باشد که با پا و یا شانه ها به دنیا بیاید، سزارین انجام خواهد شد.
  • چندقلو زایی. معمولا در چند قلوزایی ها، سزارین توصیه می شود.
  • در مواردی که جفت، جلوی دهانه رحم را گرفته باشد، در چنین شرایطی امکان زایمان طبیعی وجود ندارد.
  • در صورت ابتلای مادر به مشکلات قلبی و یا مغزی، و یا در صورتی که عفونت دستگاه تناسلی تشخیص داده شود.
  • زمانی که نوزاد جثه بدنی بزرگی داشته باشد.

زایمان سزارین چگونه انجام می شود؟

جهت انجام زایمان سزارین، برش های شکمی و رحمی ایجاد خواهد شد.

برش شکمی: پزشک برشی را در دیواره شکمی ایجاد می کند، خطی افقی در قسمت بالای خطی که موهای زائد رشد می کند. این برش ها لایه به لایه، از طریق بافت های چربی و همبندی زده می شوند تا عضلات و ماهیچه های شکم جهت دسترسی به حفره شکمی از هم جدا شوند.

برش رحمی: این برش ها در امتداد عرضی و قسمت پایین رحم ایجاد می شوند. با توجه به وضعیت قرارگیری جنین، برش های دیگری نیز زده خواهند شد. در نهایت، نوزاد از طریق برش های ایجاد شده به دنیا خواهد آمد. با به دنیا آمدن نوزاد، بند ناف بریده می شود و جفت از رحم جدا خواهد شد. در پایان نیز برش ها بخیه زده می شوند.

بعد از زایمان سزارین، مادر بایستی استراحت کافی داشته باشد تا دوران نقاهت زایمان و جراحی طی شود. شاید نیاز باشد تا مادر چند روزی در بیمارستان بستری باشد.

زایمان سزارین چه مزایایی دارد؟

زایمان سزارین مزایای بسیاری دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • عدم وجود درد در طی مراحل زایمان
  • واژن دچار گشادی و کشش نمی شود بنابراین به آن آسیبی هم وارد نخواهد شد.
  • عضلات کف لگن دچار افتادگی نمی شوند.
  • میزان خونریزی نسبت به زایمان طبیعی یا فیزیولوژیک کمتر است.

بهترین متخصص سزارین در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین متخصص سزارین در تهران می بایست دارای سابقه ی کار مفیدی باشد. علم پزشکی یک علم تجربی است. هر چه پزشک تجربیات مفید و موثری داشته باشد، قطعا مهارت بالایی دارد. این نکته در رابطه با متخصص سزارین نیز صدق می کند. بهترین متخصص سزارین در تهران باید عمل های سزارین زیادی را با موفیقت طی کرده باشد. نحوه انجام جراحی نیز بسیار مهم است. پزشکی که در این حوزه تخصص کافی داشته باشد باید برای جراحی از روشی استفاده کند که جان مادر و جنین را هیچ خطری تهدید نکند. همچنین وی باید به علم و دانش پزشکی خود تسلط کامل داشته باشد.

دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران در زمینه انواع جراحی زیبایی واژن، زایمان و درمان بیماری های زنان می توانند مشاورات لازم را به شما بدهند. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام دکتر ساره حیدری مراجعه کنید. شماره تماس ۰۲۱۸۸۶۸۱۰۴۷ – ۸۸۶۸۹۸۷۱

برای اینکه بتوانید زایمان سزارین موفقیت آمیز و با حداقل عوارض را پشت سر بگذارید، مهمترین فاکتور انتخاب بهترین دکتر زنان است که با صبر و حوصله و بهره مندی از تجربه بالا شما را در طول بارداری و پس از زایمان سزارین راهنمایی نماید.

دکتر ساره حیدری متخصص زنان در سعادت آباد با دارا بودن تجارب زیاد در انجام زایمان سزارین و سایر خدمات پزشکی قادر هستند تا به شما در این زمینه کمک کنند. جهت مشاوره برای زایمان سزارین با دکتر ساره حیدری می توانید با شماره های مطب تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

3 × 5 =

Call Now Button