تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ

یک تعبیر زیبایی از زنانگی وجود دارد که می گوید: زنان جنگجو هستند و متاسفانه بدن آن ها به خصوص “واژن” نبرد را به دوش می کشد.

تنگ کردن واژن با نخ یکی دیگر از روش های جوانسازی واژن به صورت غیر جراحی است که در حال حاضر در بین اکثریت خانم ها شهرت یافته و توانسته جایگزین روش های جراحی نسبتاٌ سنگینی شود که هر کسی از آن ها هراس داشت.

روشی است که بسیاری از خانم ها آن را بر می گزینند و دیگر حاضر نمی شوند که خود را به راحتی به تیغ جراحی بسپارند، مگر در مواقعی ضروری که شدت ناهنجاری به حدی بالا باشد که روش های غیر جراحی جوابگو نباشد و تنها راه حل درمان عارضه صرفاٌ عمل جراحی باشد. این روش غیر جراحی و دیگر روش های جراحی زیبایی واژن به بهبود کیفیت زندگی خانم ها می پردازد.

در ادامه در مورد چگونگی عمل تنگ کردن واژن با نخ و علت افتادگی های واژن می پردازیم. با ما همراه باشید تا بتوانیم اطلاعاتی هر چند کم در این زمینه به گنجینه دانش تان بیفزاییم.

تنگ کردن واژن چیست؟

تنگ کردن واژن یک روش زیبایی است که ظاهر و عملکرد ناحیه واژن را بازسازی می کند. این عمل می تواند به وسیله روش های دیگری نیز انجام شود، اما در این جا به روش تنگ کردن واژن با استفاده از نخ های مخصوص جراحی می پردازیم تا در این مورد بیشتر بدانید. تنگ کردن واژن با نخ به گونه ای عمل می کند که پوست واژن را کشیده و سفت می کند.

تنگ کردن واژن با نخ چگونه انجام می شود؟

یک روش سفت کردن واژن است که به صورت غیر تهاجمی و غیر جراحی عمل می شوند و به منظور ترمیم و بازسازی بافت های واژن بدون استفاده از دارو های بی حس کننده انجام می شود.

در این عمل با استفاده از نخ، دهانه واژن را بالا کشیده و تنگ تر می کنند و با زدن بخیه های ظریف در دهانه واژن، شکل آن ناحیه را به همان حالت حفظ می کنند. در لیفتینگ واژن با نخ از نخ های همگرای دو جهتی برای حفظ ظاهر عضلات پرینه و لبه های واژن استفاده می شود.

این عمل بسیار سبک و سرپایی بوده و هیچگونه عوارض جانبی را به همراه ندارد مگر در موارد خاصی که پزشک می تواند از قبل آن را پیش بینی کند. شاید مقداری خون ریزی شود که بسیار کم و غیر قابل توجه خواهد بود.

Vaginal tightening with yarnعلت افتادگی واژن چیست؟

دلایل بسیاری بر افتادگی و شل شدگی واژن دخیل می باشند که هر کدام به نوبه خود در  این اتفاق می توانند سهیم باشند،  تا ظاهری چروکیده و نامناسب را به ناحیه اندام تناسلی خانم ها القا کنند.

دلایلی اعم از: افزایش سن و یائسگی، که در این حالت پوست سطح واژن دچار کمبود کلاژن می شود که در اثر کاهش ترشح هورمون های زنانه ای به نام استروژن رخ می دهد. هم چنین در حین افزایش سن و بارداری و زایمان های طبیعی پی در پی واژن خاصیت ارتجاعی و کشسانی خود را از دست می دهد که این امر می تواند برای خانم ها اتفاقی بس ناگوار باشد که از رابطه زناشویی خود لذت کافی را دریافت نمی کنند و اغلب سرخورده و ناراحت از بستر بر می خیزند. سیگار کشیدن، چاقی، هیسترکتومی و عمل های جراحی در ناحیه اندام تناسلی زنانه می توانند باعث گشادی و افتادگی واژن شوند.

دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران در زمینه انواع جراحی زیبایی واژن، زایمان و درمان بیماری های زنان می توانند مشاورات لازم را به شما بدهند. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام دکتر ساره حیدری مراجعه کنید. شماره تماس ۰۲۱۸۸۶۸۱۰۴۷ – ۸۸۶۸۹۸۷۱

مزیت تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن باعث طراوت و شادابی در ظاهر و باطن خانم ها می شود، چرا که زمانی که خانمی از وضع ظاهری خود راضی باشد و این احساس رضایت و میل خوشایند درونی در نحوه برخورد با اطرافیان و عملکرد روزانه اش تاثیری مثبت بر جای می گذارد. باعث افزایش اعتماد به نفس و عدم شرمساری در برابر همسر می شود. به راحتی می تواند لباس های باز و مناسب بپوشند و لذت ببرند.

از دیگر مزایای این این نوع روش تنگ کردن واژن صرفه جویی در زمان است چه در بهبودی و چه در هنگام عمل.

تنگ کردن واژن به تقویت عضلات جداره واژن و استحکام و کشش بافت های ناحیه ی تناسلی منجر می شود.

خانم های که به عارضه بی اختیاری دچارند با این روش می توانند کنترل بهتری برای این عارضه داشته باشند.

قبل و بعد از این عمل احتیاج به مراقبت خاصی نیست و بیماران می توانند بعد  از عمل به راحتی به امورات روزمره خود رسیدگی کنند. اما در مورد فعالیت های جنسی که توصیه می شود پس از ۷۲ ساعت بعد از انجام عمل می توان از سر گرفته شود.

هم چنین بعد از انجام عمل تنگ کردن با استفاده از نخ بیماران متوجه تحولات چشم گیری مانند: کاهش عفونت، رفع بی اختیاری ادراری و خشکی واژن خواهند شد.

هزینه عمل تنگ کردن واژن با نخ چقدر است؟

برای دریافت حدودی هزینه های عمل لیفتینگ واژن با نخ می توان به  مراکز معتبری که این کار را با تجهیزات و تیم متخصص انجام می دهند مراجعه کنید و هم چنین در کنار آن از دیگر فاکتور هایی مانند میزان محبوبیت و تجربه پزشک جراح زیبایی زنان، مدت زمان صرف شده برای عمل، می توانید به عنوان راهنما کمک بگیرید.

نتیجه گیری

قبل از انجام هر گونه اعمال زیبایی و جوانسازی واژن حتما به متخصص زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان معتبری مراجعه کنید تا وضعیت اندام تناسلی تان چک و بررسی شود. اگر دچار عفونت واژن باشید عمل انجام نمی شود و به بعد از بهبودی کامل موکول خواهد شد.

*ذکر یک نکته الزامی است:  بسیاری از پزشکان معتقدند بعد از انجام عمل تنگ کردن واژن یا همان لیفتینگ از زایمان طبیعی خودداری کنید زیرا دو مرتبه واژن را به همان حالت اولیه شل و وارفته بر می گرداند.

پاسخ

هشت + 17 =

Call Now Button