جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان

در عصر حاضر جراحی زیبایی زنان در میان بانوان گسترش یافته است و افراد بسیاری برای انجام آن به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. بنابراین لازم دیدیم در این مقاله تعدادی از جراحی های زیبایی واژن را معرفی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

جراحی-زیبایی-زنان

جراحی-زیبایی-زنان

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی از پرطرفدارترین انواع جراحی زیبایی واژن می باشد که بر روی لابیا (لب های اطراف واژن) انجام می شود و می تواند همراه با واژینوپلاستی انجام شود. این جراحی زیبایی زنان می تواند بر روی لابیای بزرگتر بیرونی یا لابیای کوجکتر درونی انجام می شود. لابیاپلاستی می تواند اندازه و ظاهر لابیا را تغییر دهد، آن را کوچکتر کند یا عدم تقارن آن را اصلاح نماید.

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یکی از انواع جراحی زیبایی واژن می باشد که با هدف سفت کردن واژن انجام می گیرد. واژن معمولا در اثر افزایش سن و زایمان دچار شلی و افتادگی می شود علاوه بر آن می تواند موجب افزایش میل جنسی در خانم ها شود.

جراحی زیبایی واژینوپلاستی معمولا تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد. این نوع جراحی زیبایی زنان حدود 2 ساعت زمان می برد و در آن بافت های واژن به هم نزدیک می شوند.

دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران در زمینه انواع جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن و درمان بیماری های زنان مانند سرطان تخمدان و درمان خشکی واژن می توانند مشاورات لازم را به شما بدهند. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام دکتر ساره حیدری مراجعه کنید. شماره تماس  02188681047 – 88689871

پرینورافی

جراحی زیبایی پرینورافی یکی از روش های تنگ کردن واژن می باشد. در این روش جراح زیبایی زنان، دیواره های پشتی واژن را به نزدیک کرده و متصل می کند که موجب تنگ شدن واژن می شود. همچنین در صورت لزوم می توان پرینورافی را به همراه لابیاپلاستی انجام داد.

این جراحی زیبایی واژن بر افزایش رضایت در رابطه جنسی نیز بسیار موثر می باشد زیرا واژن در اثر افزایش سن و انجام زایمان های طبیعی مکرر دچار گشادی می گردد که می تواند از عوامل مهم در نارضایتی جنسی محسوب شود. پس از پرینورافی با رعایت نکات ارائه شئه توسط متخصص زنان به سرعت می توان به بهبودی کامل رسید اما توصیه می شود تا 1 ماه از داشتن رابطه جنسی اجتناب نمایید.

تنگ کردن واژن با لیزر ژولیت

روش تنگ کردن واژن با لیزر روش درمانی کاملا ایمن و غیرتهاجمی می باشد که نتایج درمانی بسیار خوبی را به همراه می آورد. در این روش کل طول واژن تنگ می شود. دکتر ساره حیدری جراح زیبایی زنان در تهران از لیزر ژولیت به منظور تنگر کردن واژن استفاده می کنند که دارای مزایای بسیاری می باشد که عبارتند از:

1-   این روش نسبت به سایر روش ها دارای محدودیت رابطه جنسی کمتری می باشد.

2-   رفع خشکی واژن

3-   برطرف شدن بی اختیاری های ناشی از استرس

 

سفید کردن واژن

از مشکلات عمده بانوان تیرگی واژن و ناحیه تناسلی می باشد که می تواند موجب عدم اعتماد به نفس در آنها گردد. بنابراین سفید کردن واژن از بهترین روش های جراحی زیبایی واژن محسوب می شود که یکی از بهترین دستگاه ها برای آن دستگاه ژولیت می باشد. دستگاه ژولیت یک لیزر آلمانی می باشد که نسبت به دستگاه های دیگر دارای میزان جذب آب بالاتری می باشد نتایج خوبی را به همراه می آورد.

سفید کردن واژن با لیزر ژولیت کاملا بدون درد می باشد و نسبت به سایر روش ها ماندگاری بالاتری دارد و ممکن است پس از 2 سال مقدار اندکی واژن تیره شود که فرد می تواند مجددا این کار را تکرار کند.

 

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن یکی از روش های جوانسازی واژن می باشد که می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس و بهبود کیفیت در رابطه جنسی شود.

در این روش ابتدا بیمار تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و پس از آن جراح زیبایی زنان، ژل را به نواحی مورد نظر ناحیه تناسلی تزریق می کند که حدود 30 دقیقه زمان می برد. روش تزریق ژل به واژن کاملا بدون درد است و نیازی به بستری شدن نمی باشد.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن و ناحیه تناسلی خارجی از شایع ترین روش های جوانسازی واژن می باشد که برای برطرف شدن شلی و افتادگی واژن انجام می شود.

تزریق چربی به واژن معمولا تحت بی حسی موضعی انجام می شود. ابتدا توسط دستگاه مخصوصی از نواحی مختلف بدن بیمار به خصوص شکم، چربی گرفته می شود. سپس چربی گرفته شده پاکسازی شده و به واژن و ناحیه تناسلی تزریق می شود.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر ساره حیدری

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button