متخصص زنان در غرب تهران

متخصص زنان در غرب تهران

مشکلات و بیماری های در بانوان یکی از بزرگترین مشکلات جامعه می باشد . مراقبت از سلامت جسمانی و روانی بانوان به دلیل داشتن جایگاه مهم در جامعه و همچنین خانواده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

متخصص زنان در غرب تهران

متخصص زنان در غرب تهران

جراحی زیبایی زنان

زیبایی ، مسئله مهم در زندگی بانوان می باشد . این نوع جراحی باعث افزایش اعتماد به نفس در بانوان می شود . با استفاده از جراحی زیبایی واژن ، مشکلاتی مانند عدم رضایتمندی در برقراری رابطه جنسی ، مشکلات در ناحیه تناسلی و … رفع می شود . برخی از انواع این جراحی ها شامل لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی ، تنگ کردن واژن ، و … می باشد .

لابیاپلاستی

از دلایل استفاده لابیاپلاستی می توان به در طی جراحی لابیاپلاستی ، لابیا ها کوچک و به شکل نواحی جراحی می شوند . از مهم ترین نکاتی که در این جراحی می توان آن را رفع نمود غیر قرینگی شدید آن است .از دلایل مهم در جراحی لابیاپلاستی می توان به ایجاد ظاهری زیبا در لابیا ها اشاره نمود و … اشاره نمود

سفید کردن واژن

لیرر یکی از روش های جدید در سفید کردن واژن می باشد .  یکی از بهترین دستگاه ها برای انجام این لیزر ، دستگاه ژولیت می باشد . این دستگاه یک لیزر آلمانی بوده و به طور تخصصی برای ناحیه تناسلی بانوان ساخته شده است و کار لیزر موهای زائد را انجام نمی دهد .

درمان نازایی

در صورتی که زوجین بعد از چند بار برقراری رابطه جنسی محافظت نشده موفق به باروری نشده باشند برای بررسی باید یک متخصص مراجعه نمایند .

نازایی را می توان به دو دسته ، ناباروری اولیه و ثانویه تقسیم نمود .

ناباروری اولیه

بعد از گذشت یک سال از برقراری رابطه جنسی محافظت نشده ، باروری حاصل نشود این نوع از ناباروری ، ناباروری اولیه می باشد .

ناباروری ثانویه

در صورتی که زمان بسیار زیادی رابطه جنسی محافظت نشده انجام شود و باروری صورت نگیرد . ناباروری ثانویه می باشد .

از دلایل ناباروری در زنان می توان به چاقی ، کشیدن سیگار ، تغذیه های نامناسب ، استرس و … اشاره نمود .

بارداری و زایمان

یکی از زیباترین اتفاق ها در زندگی هر یک از بانوان ، دوران بارداری و زایمان می باشد . بهتر است که بانوان از ابتدای بارداری تحت نظر یک پزشک زنان قرار داشته باشند .

جهت دریافت مشاوره از دکتر ساره حیدری با شماره ۰۲۱۸۸۶۸۱۰۴۷ – ۸۸۶۸۹۸۷۱ تماس حاصل نمایید .
آدرس مطب دکتر ساره : سعادت آباد – نبش خیابان ۲۱ – ساختمان بهاران – واحد ۱۶

پاسخ

پنج × دو =