بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی یک نوع جراحی زیبایی واژن بوده که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. ازجمله فاکتور های  زیبایی با اهمیت برای زنان، زیبایی اندام های جنسی آن ها،می باشد و با پیشرفت علم و تکنولوژی این امر با بسیاری از روش ها تحقق یافته است و توانسته دغدغه بسیاری از زنان را برطرف نماید. اما تحقق این هدف به فاکتور مهم دیگری یعنی انتخاب جراح متبحر و باتجربه و استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های جدید  بستگی داشته و همیشه قبل از انجام هر نوع عمل جراحی این نکته در ذهن ما خواهد آمد که آیا نتیجه این عمل مطابق میل ما خواهد شد؟ و چون تعداد بسیاری از افراد برای عمل های جراحی زیبایی و … به تهران می آیند. پرداختن به این نکته که بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کیست، امری بسیار مهم می باشد.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی همان طور که از نام آن مشخص است، جراحی زیبایی لابیاهای واژن است.لاپیاپلاستی عمل جراحی برای کاهش اندازه لب مینور – فلپ پوست در دو طرف باز واژن است. یکی از مهم ترین سوالاتی که در این زمینه برای بانوان ایجاد می گردد، این است که لابیا دقیقا به کدام بخش دستگاه تناسلی گفته می شود. در شکل زیر می بینید که بخش بیرونی واژن از چه قسمت هایی تشکیل شده است.

لابیا چیست

در ادامه این مقاله در رابطه با لابیاها و وظیفه ای که در وازن یک خانم برعهده دارن برای شما عزیزان مطالبی را ارائه خواهیم داد. لابیا در واقع یک ناحیه در دستگاه تناسلی خانم ها است که در ابتدای دهانه وازن قابل مشاهده است در واقع دو نوع لابیا در خانم ها وجود دارد که شامل موارد زیر است: 

لابیا ماژور

لابیا ماژور یا لابیای بیرونی دو لایه پوستی است که از تپه ونوس روی استخوان شرمگاهی تا ناحیه پرینه ادامه دارد. که وظیفه پوشش دهی و محافظت از ساختارهای حساس و داخلی مانند دهانه واژن، لابیا مینورا و کلیتوریس را بر عهده دارد.

لابیا مینور یا لابیا داخلی

دو لایه پوست در هر سمت دهانه واژن است که بین لابیا ماژور قرار دارد. لابیا مینور از نظر رنگ و اندازه در بین خانم ها متفاوت است. لابیا مینور از کلیتوریس به سمت پایین در هر دو طرف دهانه واژن کشیده شده است.

در ادامه مطلب دکتر ساره حیدری در رابطه با تجربه عمل لابیاپلاستی مطالب مفیدی را برای شما همراهان گرامی بازگو کرده اند.

انواع جراحی لایباپلاستی

روش جراحی لایباپلاستی به دو صورت لیزر و جراحی انجام خواهد شد که جراحی زیبایی لایباپلاستی دارای دو نمونه بوده  که به شرح زیر ارائه شده است:

روش trim

مدت زمان این جراحی تقریباً 1 ساعت می باشد، و در این جراحی، لب های داخلی کلمپ و برش داده شده و سپس بخیه زده می شود.

روش Wedge

این جراحی نسبت به روش trim زمان بیشتری به طول می انجامد. در این روش، یک برشV    شکل، در قسمت لبه لابیا مینور زده شده و سپس، بافت های مرکزی، بیشترین بافت برداشته شده می باشد.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران و در کل جراح زیبایی زنان کسی است که سابقه بسیار زیادی در این زمینه  داشته و تعداد قابل توجهی عمل جراحی لابیاپلاستی و زنان انجام داده و بیش از 95 درصد رضایت مراجعین راهمراه داشته است. در ادامه ی این بخش به معرفی دو مورد از مهم ترین ویژگی های یک جراح زنان خوب خواهیم پرداخت تا به شما عزیزان در زمینه ی انجام این انتخاب کمک کنیم. پر اهمیت ترین ویژگی هایی که برای انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران باید به آن ها توجه داشته باشید، عبارتند از:

تجربه و مهارت

لابیاپلستی از آن جا که به ناحیه تناسلی بانوان مربوط است و انجام آن نتایج آنی به دنبال دارد، به همین دلیل شما باید جراحی را برای انجام لابیاپلاستی انتخاب کنید که بتواند با دقت و ظرافت کامل و به زیباترین شکل ممکن به افزایش زیبایی ظاهری این بخش از بدنتان کمک کند.

تجربه و مهارت بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران در انجام این عمل، مهم ترین فاکتورها هستند. شما باید برای انجام جراحی زیبایی واژن به جراحی مراجعه کنید که می تواند با به کار گیری تجربه و مهارت خود، تجربه لابیاپلاستی عالی و قابل قبولی را برای شما رقم بزنند.

انجام لابیاپلاستی در شرایط بهداشتی

ناحیه ی واژن از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل باید عمل زیبایی واژن در شرایطی انجام شود که بهداشت به طور کامل رعایت شده و عفونت های مختلف سلامت فرد را تهدید نکنند.

بهترین جراح لابیاپلاستی

چه کسانی نیاز به انجام لابیاپلاستی دارند؟

 • خانم هایی که با مشکل عدم تقارن لابیا ها و تیرگی در این قسمت مواجه هستند.
 • خانم هایی که به دلیل احساس بد نسبت به شکل لابیا های واژن، اعتماد به نفس خود را از دست داده و در برقراری رابطه ی جنسی با مشکل مواجه هستند.
 • وجود افتادگی و چین و چروک های لبه های ناحیه واژینال به دلایل مختلف از جمله زایمان طبیعی، بالارفتن سن و یا به طور طبیعی به دلایل وراثتی.
 • خانم هایی که با مشکلات انحراف و پخش جریان ادراری مواجه هستند نیز می توانند از مزایای لابیاپلاستی بهره مند شوند.
 • بانوانی که به دلیل مشکلات ساختاری و بیرونی دستگاه تناسلی خود نمی توانند فعالیت های ورزشی و روزانه ی خود را به خوبی انجام دهند نیز می توانند با انجام لابیاپلاستی به ترمیم این بخش و در صورت لزوم به کوتاهی کلاهک کلیتوریس بپردازند.
 • خانم هایی که به خاطر بزرگ بودن لابیا مرتبا دچار عفونت های ادراری و یا واژینیت می شوند.
 • خانم هایی که لابیاهای تیره ای دارند و مایل به رفع تیرگی لابیای خود هستند.
 • زنانی که موقع نشستن یا راه رفتن طولانی لابیاهای آنها بدلیل بزرگ بودن حساس و تحریک پذیر است و حس درد و سوزش در این ناحیه دارند.

آیا عمل لابیاپلاستی درد دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. لابیاپلاستی با بی حسی موضعی صورت گرفته و هیچ دردی احساس نخواهد شد و اگر هم در بعضی موارد با درد همراه باشد این درد بسیار اندک بوده و به هیچ وجه زجرآور و غیرقابل تحمل نمی باشد. بعد از عمل نیز جراح لبیاپلاستی برایتان مسکن و ضد درد تجویز می کند تا بتوانید در صورت بروز درد از افزایش شدت آن به خوبی جلوگیری کرده و زندگی عادی خود را از سر بگیرید.

آیا جراحی لابیاپلاستی قابل برگشت است؟

این عمل برگشت پذیر نیست و نیاز به عمل مجدد ندارد و لابیا ها بعد از جراحی و برداشته شدن مجدد رشد نمی کنند. به همین دلیل است که همان طور که در بخش سن مناسب برای انجام لابیاپلاستی گفتیم، بهترین زمان برای انجام این جراحی زیبایی، بعد از 18 سالگی و زمانی است که رشد لابیاها کامل شده باشد.

دکتر خوب جراحی لابیاپلاستی

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

دکتر ساره حیدری

 مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

در قسمت زیر خلاصه ای از مراقبت های بعد از لابیاپلاستی آورده شده است:

 • بعد از جراحی لابیاپلاستی یک سری دارو ها و پماد های موضعی ممکن است تجویز شود که حتما باید با توجه به توصیه های پزشک آن ها را مصرف نمایید.
 • استفاده از کمپرس یخ برای کاهش تورم توصیه شده است.
 • تغذیه مناسب و استفاده از مایعات بیشتر در هفته اول برای جلوگیری از یبوست مناسب است.
 • پوشیدن  شلوارو لباس های زیر مناسب در محل کار می تواند به افزایش سرعت روند بهبودی کمک کند.

دوران نقاهت جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

پس از جراحی لابیاپلاستی نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست. به همین دلیل تست که این عمل را نوعی عمل سرپایی می دانند. دوران نقاهت و ریکاوری جراحی لابیاپلاستی بسیار محدود بوده  و از 3 تا 5 روز پس از جراحی استراحت لازم است.

لابیاپلاستی برای دختران باکره

این سوال ممکن است در ذهن دختران پیش بیاید که این عمل آیا ممکن است به پرده بکارت آن ها آسیب وارد کند؟ در جواب باید بگوییم خیر، لابیاپلاستی در ناحیه خارجی واژن انجام شده و با نواحی داخل واژن و پرده بکارت هیچ ارتباطی ندارد و یک نوع جراحی زیبایی خارجی واژن برای بهبود ظاهر می باشد.

در فیلم زیر می توانید صحبت ها و توضیحات دکتر ساره حیدری، متخصص و جراح زیبایی زنان در مورد لابیاپلاستی برای دختران باکره را ببینید و بشنوید:

پرسش و پاسخ در رابطه با جراحی لابیاپلاستی

در ادامه به برخی سوالات متداول درباره لابیاپلاستی می پردازیم.

آیا جراحی لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی خواهد شد؟

این سوال بیشتر افرادی است که به مطب دکتر مراجعه کرده و خواستار انجام عمل لابیاپلاستی هستند. در واقع یک سری باورهای اشتباه در رابطه با جراحی لابیاپلاستی وجود دارد که موجب نگرانی متقاضیان انجام این جراحی شده است. یکی از این باورهای اشتباه  این است که انجام عمل لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی خواهد شد. 

این باور بسیار غلط و نادرست است درواقع عمل لابیاپلاستی هیچ تاثیری بر روی میل جنسی خانم ها نخواهد گذاشت. اگر بخواهیم به صورت علمی بیان کنیم در دوناحیه از واژن خانم ها حسگر ها و عصب های جنسی قرار گرفته اند که این دو بخش عبارتند از: یک بخش درون واژن و در نقطه G قرار داشته و عامل تحریک جنسی زنان می باشد، و بخش دیگر که ارگاسم بیرونی را سبب می شود، در ناحیه کلیتوریس قرار دارد.

جراحی لابیاپلاستی در واقع به این دو ناحیه و عملکرد آن ها هیچ خللی وارد نخواهد کرد البته اگر توسط یک جراح و متخصص زیبایی مجرب انجام شود. ذکر این نکته مهم است که جراحی لابیاپلاستی نه تنها به رابطه جنسی و میل جنسی خانم ها خللی وارد نخواهد کرد حتی موجب افزایش میل جنسی خواهد شد و یکی از علت هایی که این جراحی زیبایی خواهان زیادی دارد در واقع همین مسئله است.

جراحی لابیاپلاستی برای چه کسانی مناسب نخواهد بود؟

همانطور که بیان کردیم عمل لابیاپلاستی برای همه افراد قابل انجام است اما گاهی اوقات ممکن است با وجود برخی از دلایل انجام این عمل برای خانم ها مقدور نباشد در این صورت این عمل یا نباید انجام شود و یا باید به زمان دیگری موکل شود. برخی از این دلایل عبارت است از:

 • خانم های باردار: انجام جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) در دوران بارداری توصیه نمی گردد. زیرا به دلیل استفاده از بی حسی عمومی در این جراحی، احتمال دارد عوارضی را برای جنین به دنبال داشته باشد. همچنین لابیاها در دوران بارداری به علت تغییرات هورمونی، بزرگ و متورم می شوند، و این حالت موقت بوده و پس از زایمان رفع می گردد. بنابراین، زنان باردار، بهتر است انجام این عمل جراحی را، به بعد از زایمان موکول کنند و مناسبترین زمان، دو ماه بعد از زایمان می باشد.
 • خانم های دارای تبخال و یا زگیل تناسلی: انجام هر گونه جراحی زیبایی واژن، برای زنانی که دارای تبخال و یا زگیل تناسلی روی واژن خود هستند، توصیه نمی گردد. زیرا این جراحی ها، سبب افزایش تعداد زگیل ها و تبخال ها، در این قسمت از بدن می گردد. درنتیجه اول باید این بیماری را درمان کرده سپس برای عمل جراحی لابیاپلاستی اقدام کنند.
 • دختران زیر سن 18 سال: همانطور که بیانم شد جراحی زیبایی لابیاپلاستی برای دختران زیر سن 18 سال  توصیه نمی گردد، زیرا، رشد لابیاها و همچنین بلوغ جنسی تا 18 الی 20 سالگی ادامه دارد.

سخن پایانی

عمل لابیاپلاستی که در واقع عمل جراحی زیبایی لابیا ها می باشد در برگرداندن حس اعتماد به نفس در خانم ها و داشتن رابطه جنسی لذت بخش دو طرفه  بسیار تاثیر گزار بوده است .و مقرر شدن این هدف و رسیدن به  نتیجه مطلوب در گرو انتخاب یک جراح زنان و زیبایی  ماهر،همچون دکتر ساره حیدری می باشد که  با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا  در این زمینه تجربه بالایی داشته و تا کنون توانسته است رضایت صد درصدی مراجعین خود را بدست آورد. و این را نیز با مخاطبان خود در سایر شبکه های اجتماعی  دکتر ساره حیدری و سایت ها، برای ایجاد حس اعتماد و آرامش به مراجعین، به اشتراک گذاشته است. انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران بسیار مورد اهمیت می باشد زیرا در صورت وجود هرگونه نارضایتی در عمل توسط پزشکی ناوارد ممکن است دیگر نتوان دوباره عمل ترمیم لابیا هارا پس از انجام یک عمل لابیاپلاستی انجام داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.3]

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

3 thoughts on “بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

 1. Portal Sex Randki - آوریل 17, 2021 در 1:54 ق.ظ

  Thanks for the auspicious writeup. It in fact was once a enjoyment account it.
  Glance complex to more added agreeable from you! By the way, how can we communicate?

  پاسخ
 2. 仮想 通貨 カジノ - آوریل 29, 2021 در 12:11 ب.ظ

  We’re a gaggle of volunteers and opening a new scheme
  in our community. Your web site offered us with valuable info
  to work on. You have done a formidable process and our entire neighborhood will likely be grateful to you.

  پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه
Call Now Button