بهترین متخصص زنان در تهران کیست؟

فهرست محتوا نمایش

پزشکی زنان و یا Gynecology یکی از تخصص های پزشکی است که سعی بر مراقبت های بانوان در طول دوران زندگی خود دارند. برخی از متخصصان زنان تنها در یکی از تخصص ها مانند درمانی و یا زیبایی فعالیت دارند و برخی دیگر در تمام تخصص ها فعالیت دارند. یکی از دغدغه های بانوان در طول زندگی انتخاب بهترین متخصص زنان در تهران می باشد تا در طول دوران زندگی، بارداری، زایمان و…. بتوانند به راحتی مشکل خود را بیان کرده و از بهترین خدمات بهره مند شوند، زیرا که متخصص زنان آگاهی های لازم را نسبت به بیماری های زنان دارا است. ما در این مقاله به مشخصات، ویژگی ها و خدمات بهترین متخصص زنان در تهران می پردازیم.

بهترین-متخصص-زنان و زایمان-در-تهران

پزشک زنان و زایمان (OB-Gyn)

پزشک زنان و زایمان پزشکی است که دارای تخصص لازم برای پیشگیری و درمان اختلالات بیماری های دستگاه تناسلی و تولید مثل بانوان، دوران بارداری و زایمان، قبل از بارداری و مشکلات مربوط به پستان می باشد. همچنین این پزشکان با کسب اطلاعات و تخصص می توانند در زمینه زیبایی های مربوط به بانوان نیز فعالیت داشته باشند.

همه ی ما در طول زندگی باید مراقب سلامتی خود باشیم و در صورت بروز هرگونه اختلال باید به پزشک مراجعه کرد. برخی از بیماری ها مختص بانوان بوده و فقط متخصص زنان می تواند در این زمینه به آن ها کمک کرده و بیماری را بررسی و درمان کند. مشکلات و اختلالت مربوط به دوران قاعدگی، بارداری، زایمان و بیماری های ناحیه تناسلی از جمله اختلالات و مشکلاتی است که ممکن است بانوان با آن روبرو شوند. اغلب این بیماری ها مربوط به ناحیه تناسلی بانوان می باشد که متخصص زنان باید آگاهی های لازم نسبت به این بیماری ها را داشته باشد تا بتواند به هنگام و به درستی بیماری را تشخیص دهد، تا از به خطر افتادن سلامت بیمار جلوگیری شود.

خدمات بهترین متخصص زنان در تهران چیست؟

ما قصد داریم تا شما را بیشتر با زمینه کاری و خدمات یک متخصص زنان آشنا کنیم. از جمله وظایف و کارهایی که یک متخصص زنان انجام می دهد عبارتند از:

دوران قاعدگی

بانوان ممکن است در دوران قاعدگی با دردرهای شدید مواجه شوند و یا ممکن است با اختلال و بر هم خوردگی نظم در این دوران روبرو شوند که ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. در این زمان متخصص زنان با معاینه و انجام آزمایشات لازم به تشخیص و بررسی علت های اختلال می پردازد.

دوران-قاعدگی

سرطان های مربوط به بانوان

سرطان-زنان

از دیگر وظایف و خدمات پزشک زنان تشخیص و درمان سرطان های رحم،دهانه رحم و تخمدان است. متخصص زنان به تشخیص و درمان سرطان رحم، کیست های تخمدان، عفونت ناحیه تناسلی، پیچ خوردگی تخمدان و وجود دردهای شدید به هنگام نزدیکی می پردازد.

بارداری

از دیگر وظایف متخصص زنان و زایمان، پرداختن به مسایل مربوط به بارداری بانوان است. متخصص زنان زایمان با آگاهی و تخصص خود به کنترل سلامت مادر و جنین از ابتدای بارداری تا زمان تولد نوزاد می پردازد. همچنین با توجه به شرایط مادر و جنین، متخصص بهترین تشخیص را در خصوص نحوه زایمان مادر می دهد که مشخص می کند زایمان طبیعی بهتر است و یا سزارین. اما کار متخصص زمان زایمان تمام نمی شود و حتی بعد از زایمان نیز سلامت مادر و کودک را بررسی می کند تا از بروز هرگونه عارضه جلوگیری کنند.

زایمان طبیعی

زایمان-طبیعی

در زایمان طبیعی تولد نوزاد بدون نیاز به جراحی و بیهوشی انجام می گیرد. در این نوع زایمان مادر باید با فشار و انقباضاتی که در واژن به وجود می آید باعث خروج نوزاد از رحم شود. بسیاری از بانوان ممکن است به دلیل فشار و درد هنگام زایمان طبیعی تمایلی به این نوع زایمان نداشته باشند. اما بهتر است بدانید این نوع زایمان به دلیل عدم بیهوشی و عدم استفاده از جراحی، عوارض بسیار کمتری را بعد از زایمان دارد.

زایمان سزارین

در گذشته به دلیل وجود تنها روش زایمان طبیعی، در شرایط غیر طبیعی در بسیاری از زایمان ها سلامت مادر و جنین با خطر مواجه می شد. همانطور که گفته شد زایمان طبیعی به دلایل عدم جراحی و بیهوشی گزینه مناسبی برای سلامت مادر و جنین می باشد. اما در برخی از موارد به دلیل وضعیت و شرایط ممکن است پزشک زایمان سزارین را به جای زایمان طبیعی تجویز کند. در برخی از موارد که مادر دچار زایمان زودرس شده، این شرایط بسیار اورژانسی می باشد. همانطور که گفته شد بعضی از شرایط پزشک را مجبور به انجام زایمان سزارین می کند که این شرایط عبارتند از:

 • چرخیدن جنین
 • چند قلو زایی
 • پاره شدن کیسه آب
 • جفت سر راهی
زایمان-سزارین

بی اختیاری ادرار

یکی از بیماری های زنان که شایع می باشد بی اختیاری ادرار است که ممکن است به دلیل زایمان های متعدد ایجاد شود. بهترین متخصص زنان می تواند با دانش و آگاهی خود از روش های مختلفی برای درمان این بیماری استفاده کند.

بیماری های دوران بلوغ

دوران بلوغ از حساس ترین دوران زندگی دختران است زیرا که با تغییرات هورمونی مواجه می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است دختران در دوران بلوغ با آن روبرو شوند عبارت است از وجود دردهای شدید در دوران قاعدگی،بی نظمی و خونریزی های شدید،ترشحات غیر طبیعی در ناحیه تناسلی. دختران باید برای معاینه و انجام تست های سلامت به طور منظم به پزشک زنان مراجعه کنند.

درمان ناباروری

یکی از مشکلاتی که برخی از زوجین درگیر آن هستند، ناباروری می باشد. ناباروری ممکن است عوامل متعدد و مختلفی داشته باشد مانند، دلایل ارثی و ژنتیکی، مشکلات و بیماری های ناحیه تناسلی، سن و بسیاری از دلایل دیگر. زوج هایی که دچار مشکل ناباروری هستند می توانند به یک پزشک زنان با تجربه مراجعه کرده تا علت ناباروری را تشخیص و به درمان آن بپردازد.

بهتر است بدانید که علت ناباروری تنها از سوی بانوان نبوده و ممکن است در بعضی از زوج ها علت از سوی مردان نیز باشد، که از جمله دلایل ناباروری در مردان ابتلا به بیماری های زمینه ای، جراحی بیضه، تعداد کم اسپرم، مشکلات مربوط به اسپرم، التهاب بیضه و یا عمل وازکتومی می باشد.

/5

آیا نگران این هستید که نابارور باشید؟

با انجام این آزمون و پاسخ به پرسش ها می توانید دریابید که نگرانی شما درست است یا خیر

1 / 5

آیا آقا با مشکلات بیضه در دوران کودکی یا درمان قبلی سرطان مواجه بوده است؟

2 / 5

آیا سن شما بالاتر از 35 سال است؟

3 / 5

آیا از دخانیات و الکل به میزان زیاد استفاده می کنید؟

4 / 5

آیا سابقه خونریزی های قاعدگی نامرتب دارید؟

5 / 5

آیا بیش از یکسال از ازدواج و نزدیکی بدون استفاده از روش‌های پیشگیری بارداری می گذرد؟

امتیاز شما

0%

Please rate this quiz

دوران یائسگی

بانوان در سنین 45 تا 50 سالگی دچار یائسگی می شوند که ممکن است با چالش ها و عوارض مختلفی روبرو شوند. برای پیشگیری و کاهش این عوارض بهتر است به طور منظم به متخصص زنان مراجعه کرده و تحت آزمایش هایی مانند ماموگرافی و پاپ اسمیر، برای حفظ سلامت خود قرار بگیرند.

درمان آندومتریوز

آندومتریوز به ضایعاتی گفته می شود که بر روی تخمدان ها و دیواره لگن رشد می کنند و می توانند عوارضی مانند درد شدید و حتی ناباروری برای بیمار داشته باشد. بنابراین تشخیص و درمان به موقع آن توسط بهترین متخصص زنان در تهران دارای اهمیت بالایی می باشد.

تنبلی تخمدان

تنبلی تخمدان از بیماری های شایع در بانوان می باشد که در اغلب موارد نیز سبب اختلال در تخمک گذاری و قاعدگی می شود به همین دلیل درمان آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

تنبلی تخمدان

درمان زگیل تناسلی

زگیل تناسلی به ضایعات صورتی رنگ یا همرنگ پوست بر روی دهانه واژن یا ناحیه تناسلی زنان گفته می شود که به دلیلایل مختلفی ممکن است به وجود آیند. برخی از انواع این ویروس می توانند خطرناک باشند و حتی سبب بروز سرطان دهانه رحم در زنان نیز گردند. دکتر ساره حیدری با بهره گیری از دانش روز پزشکی قادر به درمان این بیماری هستند.

عفونت واژن

بانوان زیادی ممکن است در طول زندگی خود به عفونت واژن مبتلا شوند. این عفونت در خانم های باردار بیشتر شایع می باشد. برخی از دلایل رایج این بیماری باکتری، نوسان در هورمان ها و فعالیت جنسی می باشد. از علاپم این بیماری نیز خارش،سوزش و ترشحات واژن می باشد.

عفونت-واژن

بهترین متخصص زنان در تهران

هر خانمی در طول زندگی خود با چالش های فراوانی نظیر بارداری و زایمان روبرو می شود. گاهی هم ممکن است بیماری هایی مانند عفونت واژن، تنبلی تخمدان و… آنها را درگیر کند به همین دلیل شناخت یک متخصص زنان حاذق و متبحر و مراجعه به او از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. اما نکته مهم در این میان نحوه شناخت و یافتن بهترین متخصص زنان در تهران می باشد و ممکن است سوالات زیر برای این افراد مطرح شود:

متخصص زنان خوب چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین متخصص زنان کیست؟ علت مراجعه به متخصص زنان چیست؟ بهترین متخصص زنان در تهران کیست؟ و… در ادامه با ما همراه باشید تا در این رابطه مطالبی را برای شما ارائه نماییم.

علت مراجعه به بهترین متخصص زنان چیست؟

خانم ها به دلیل شرایط فیزیولوژیکی بدن، سبک زندگی و بارداری ممکن است دچار بیماری های زنانه ای شوند که نیاز باشد برای درمان به متخصص زنان مراجعه کنند زیرا در صورت عدم درمان به موقع ممکن است مسائلی جدی نظیر نازایی برای آنها ایجاد شود به همین دلیل نیاز است برخی بیماری های مزمن در صورت مشاهده علائم سریعا درمان شوند. متاسفانه در این میان افراد غیر متخصص بسیاری هم هستند که از این شرایط سو استفاده کرده و از طریق تبلیغات کاذب قصد در فریب اذهان عمومی دارند. این گروه از افراد به دلیل دانش پایین خود علاوه بر اینکه نمی توانند بیماری ها را درمان کنند حتی ممکن است به دلیل درمان اشتباه موجب تشدید یافتن بیماری نیز شوند.

بهترین متخصص زنان چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی بهترین متخصص زنان دارای برخی از ویژگی ها می باشد که آن ها را بیان کرده و در ادامه به آن ها می پردازیم.

 • دارای دانش و تخصص کافی در درمان بیماری ها می باشد.
 • با صبر و حوصله بالا به معاینه و درمان بیماری ها می پردازد.
 • درمان با کمترین عوارض را برای بیمار در نظر می گیرد.
 • از تکنولوژی های روز دنیا برای درمان استفاده می نماید.

تحصیلات، دانش، تخصص و تجربه کافی

یکی از مهمترین نکته در انتخاب متخصص زنان و زایمان تخصص و دانش او است. شما می توانید اطلاعات مربوط به تخصص، مدرک و سابه حرفه ای را از پزشک بخواهید و یا در اینترنت جستجو کنید. داشتن تجربه نیز یکی از اساسی ترین معیار های انتخاب متخصص زنان و زایمان می باشد.

اخلاق حرفه ای پزشک

بهترین متخصص زنان و زایمان باید با دقت به مشکلات و صحبت های شما گوش دهد و همچنین با حس مسئولیت پذیری به سوالات شما پاسخ دهد. زمانی که متخصص به صحبت ها و مشکلات شما گوش دهد می تواند تصمیم بهتر و درست تری در رابطه با نحوه و روش درمان ارائه دهد.

جنسیت

جنسیت پزشک نیز در انتخاب پزشک شما دارای اهمیت است. باید دقت کنید که شما با یک متخصص خانم راحت تر هستید و یا یک متخصص آقا. زیرا احساس راحتی با پزشک باعث می شود تا شما مشکلات خود را راحت تر با او در میان گذاشته و از بیان مشکلات خود احساس خجالت و موذب بودن نداشته باشید. اگر پس از گذشت زمان احساس کردید که با پزشک خود راحت نیستید، حتما پزشک خود را تغییر دهید.

هدف از مراجعه به پزشک

شما باید با توجه به هدف خود از مراجعه به پزشک، بهترین پزشک را در آن زمینه انتخاب کنید. به طور مثال اگر هدف شما از مراجعه به پزشک خدمات زیبایی باشد باید توجه کنید که آن پزشک حتما در زمینه زیبایی مهارت کافی را داشته باشد.

اعتماد به پزشک

زمان مراجعه به متخصص زنان، شما از خصوصی ترین مشکلات و بیماری های خود با او سخن می گویید، پس در انتخاب پزشک خود حساسیت لازم را به خرج دهید تا یک پزشک مورد اعتماد و خوشنام را انتخاب کنید و بدون دغدغه بتوانید از مشکلات و بیماری های خود صحبت کنید.

محل و منطقه مطب متخصص زنان و زایمان

یکی از دیگر از نکته های مهم فاصله ی مطب تا منزل بیمار می باشد. با توجه به شلوغی و ترافیک های سنگین در کلان شهر ها، این نکته که شما بتوانید در فاصله زمانی کوتاه و راحت به پزشکتان دسترسی داشته باشید از اهمیت بالایی برخوردار است. البته تنها ملاک انتخاب پزشک نباید محل مطب او باشد زیرا نکات بسیار مهم تری در انتخاب پزشک نیز وجود دارد.

شما می توانید با انتخاب بهترین متخصص زنان در تهران، پزشک خود را انتخاب کرده و از خدمات مورد نیاز بهره مند شوید.

انواع جراحی های زیبایی زنان

برخی از متخصصان زنان علاوه بر انجام کارهای درمانی، به انجام کارهای زیبایی زنان برای رفع مشکلات آن ها نیز می پردازند. از جمله این جراحی های زیبایی می توان به پرینورافی، لابیاپلاستی، تزریق چربی به واژن اشاره کرد. که در ادامه به طور جزیی تر به این عمل ها می پردازیم.

اینستاگرام

لابیاپلاستی:

جراحی لابیاپلاستی یکی از انواع جراحی زیبایی زنان می باشد که طرفدارن بسیاری در سراسر دنیا دارد. اندام تناسلی بانوان به دلایل ژنتیکی ممکن است دارای عدم قرینگی در اندازه و ظاهر لابیاها باشد. بزرگی لابیاها می تواند مشکلات زیادی مانند مشکلات جنسی، مشکلات هنگام فعالیت های ورزشی، پوشیدن لباس های تنگ و … به وجود آورد. همچنین عدم قرینگی لابیاها می تواند ناشی از عواملی مانند حاملگی های متعدد، یائسگی و عوامل ژنتیکی باشد. جراحی لابیاپلاستی با کوچک کردن لابیاها و ایجاد تقارن در آنها می تواند سبب بهبود رابطه جنسی و افزایش اعتماد به نفس شود.

جراحی لابیاپلاستی به روش های مختلفی انجام می شود. که در ادامه برخی از آن ها را بیان می کنیم.

جراحی لابیاپلاستی باز

در صورت بزرگ بودن بیش از حد لابیاها از روش جراحی باز استفاده می شود، که این جراحی همراه با بیهوشی می باشد.

لابیاپلاستی با لیزر

امروزه لیزر در زمینه های مختلف پزشکی کاربردهای بسیاری دارد. یکی از کاربردهای لیزر در لابیاپلاستی می باشد که با استفاده از بی حسی موضعی و بدون بیهوشی انجام می شود.

لابیاپلاستی با RF

RF نوعی لیزر حرارتی و رادیویی می باشد که با استفاده از این دستگاه لابیاهای بزرگ را برش می دهند. در این روش برش و زخمی بعد از جراحی ایجاد نمی شود، همچنین دوره نقاهت آن نیز کوتاه تر می باشد.

سفید کردن واژن

تیرگی در ناحیه تناسلی به دلایلی مانند افزایش سن، زایمان، پوشیدن شلوارهای تنگ، شیو کردن ناحیه تناسلی، بیماری های هورمونی و… رخ می دهد. این مساله می تواند برای افراد آزار دهنده باشد. یکی از موارد مهم در روابط جنسی موفق، زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی می باشد که باعث افزایش میل جنسی و کیفیت رابطه می شود. سفید کردن واژن نیز دارای روش های مختلفی مانند استفاده از کرم های موضعی، سفید کردن واژن با لیزر و… می باشد. برای درمان این مشکل دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران سفید کردن واژن را با دستگاه ژولیت انجام می دهند.

تنگ کردن واژن

واژن ممکن است به تدریج به دلایلی مانند زایمان های طبیعی مکرر دچار شلی و افتادگی شود. گشاد شدن واژن علاوه بر ظاهر نازیبا برای فرد عوارضی مانند عدم لذت هنگام رابطه جنسی و ایجاد برخی عفونت ها در ناحیه واژینال را خواهد داشت. به همین دلیل توصیه می شود در چنین شرایطی تنگ کردن واژن انجام گیرد. این روش می تواند هم به صورت جراحی و هم غیر جراحی صورت پذیرد که در حال حاضر دکتر ساره حیدری با استفاده از لیزر ژولیت این کار را انجام می دهند و نتایج بسیار خوبی به همراه خواهد داشت.

تزریق ژل به واژن

کاهش چربی در ناحیه تناسلی باعث شل شدن و افتادگی واژن می شود. کاهش چربی در ناحیه تناسلی بر اثر کاهش وزن، زایمان های طبیعی و بالا رفتن سن به وجود می آید. از موثرترین روش ها برای درمان شلی و افتادگی واژن تزریق ژل به واژن می باشد که می تواند سبب جوانسازی واژن نیز گردد. این ژل ها عمدتا در سه دسته ژل های موقت، ژل های نیمه موقت و ژل های دائمی می باشند. تزریق ژل به واژن سبب برطرف شدن چین و چروک لابیا ماژورها، حجم دهی و برجسته شدن لابیا ماژورها و جوانسازی واژن می شود.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن یکی دیگر از روش های بازیابی جوانی در ناحیه تناسلی می باشد. این روش برای جوانسازی واژن به کار می رود و می تواند چروک ها و افتادگی آن را برطرف نماید. در این روش چربی از برخی از نواحی بدن فرد مانند شکم و ران گرفته می شود و به ناحیه تناسلی تزریق می شود. این روش به دلیل استفاده از چربی بدن خود فرد، حساسیتی در بدن فرد ایجاد نمی کند.

واژینوپلاستی

یکی دیگر از جراحی های زیبایی بانوان، جراحی واژینوپلاستی می باشد. این عمل به منظور تنگ کردن واژن انجام می گیرد. گشادی واژن علت های گوناگون و مختلفی مانند افزایش سن، زایمان های متعدد به خصوص زایمان طبیعی دارد.

پرینورافی

جراحی پرینورافی روشی است که با استفاده از بیهوشی و یا بی حسی موضعی انجام می گیرد. در این روش در امتداد دیواره واژن و ناحیه پرینه برشی ایجاد می شود و اندازه دهانه واژن را به حالت قبل باز می گرداند. این روش به منظور ترمیم و تنگ کردن واژن صورت می گیرد. در این روش آسیب های پرینه و افتادگی رحم نیز می تواند درمان و اصلاح شود.

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی نوعی درمان با گاز دی اکسید کربن می باشد که امروزه در زمینه های پزشکی کاربردهای بسیاری دارد. از کربوکسی تراپی برای درمان ترک ها و اسکارهای پوستی، خشکی واژن و جوانسازی واژن استفاده می شود. کربوکسی تراپی طی چندین جلسه انجام می شود که تعداد جلسات با توجه به شرایط و نوع درمان بیمار تعیین می شود.

پلاسما تراپی واژن

پلاسماتراپی-واژن

یکی از روش های تاثیر گذار بر جوانسازی ناحیه واژن پلاسما تراپی می باشد. این روش یک روش بدون درد و عارضه می باشد. همچنین از این روش در درمان بیمارانی که به صورت مکرر دچار عفونت واژن می شوند استفاده می شود.

بیماری های شایع در زنان

بیماری در بانوان دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام با علائم و نشانه هایی همراه هست. بیماری های شایع در خانم ها عبارتند از:

سرطان تخمدان

سرطان تخمدان یکی از بیماری های شایع در خانم ها می باشد که معمولا یک سرطان خاموش و بدون نشانه است و زمانی از خود علائم نشان می دهد که بیماری تا حد زیادی پیشرفت کرده است. به همین دلیل توصیه می شود تا بانوان، چکاپ ها ی سالانه خود را به طور مرتب انجام دهند.

بیماری های دستگاه تناسلی

بیماری هایی مانند التهاب لگن، زگیل تناسلی، عفونت و… از بیماری های دستگاه تناسلی در خانم ها می باشد.

سرطان پستان

سرطان پستان در خانم ها شیوع بیشتری از آقایان دارد. از علائم این بیماری می توان به ترشح از سینه، تغییرات ظاهری و پوستی، بزرگ شدن غدد لنفاوی زیربغل و وجود غده یا توده در پستان اشاره کرد.

فیبروم رحم

یکی از تومورهای لگنی شایع در میان بانوان، فیبروم رحم می باشد. فیبروم رحمی در سنین 25 تا 40 سال بیشتر دیده می وشد.فیبروم های رحمی انواع مختلفی دارند و درمان آن ها به نوع و شدت فیبروم بستگی دارد. این بیماری در افرادی که دارای اضافه وزن هستند بیشتر می باشد.

عفونت واژن

یکی از شایع ترین بیماری ها در بانوان عفونت واژن است.

تخمدان پلی کیستیک

در برخی از زنان تخمدان ها دارای کیست های ریز و کوچکی هستند که به آن اصطلاحا تخمدان پلی کیستیک می گویند. این بیماری یکی از دلایل ناباروری در زوچین می باشد. همچنین این کیست های تخمدان ممکن است در دوران قاعدگی نیز اختلالاتی را ایجاد کند. معمولا این کیست ها در اندازه های کم تر از یک سانتی متر تا 4 سانتی متر ظاهر می شوند، در صورت بروز این بیماری باید تحت درمان بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران قرار گرفت.

سرطان رحم

سرطان رحم یکی دیگر از بیماری های شایع در بین خانم ها می باشد. در صورت تشخیص به هنگام این بیماری، امکان درمان بسیار می باشد.

کیست تخمدان

کیست تخمدان انواع مختلفی دارد که در تخمدان خانم ها رشد می کند.

تنبلی تخمدان

تنبلی تخمدان باعث بی نظمی در قاعدگی، آکنه و افزایش موهای زائد، ایجاد اختلال در هورمون های جنسی و عملکرد نامنظم در تخمدان ها می شود. این بیماری ممکن است باعث ایجاد مشکلات باروری در خانم ها شود.

تفاوت متخصص زنان و ماما چیست؟

تخصص مامایی و زنان و زایمان دو رشته مستقل از هم و مکمل همدیگر هستند. ماما ها در زمینه مراقبت های پیش از بارداری، در حین بارداری و زایمان دارای تخصص هستند که وظیفه آن ها سلامت مادر و نوزاد می باشد. در صورتی که وظایف و علم یک متخصص زنان تنها مربوط به بارداری و زایمان نمی باشد بلکه علم و تخصص مربوط به تمامی مسائل بانوان مانند بیماری های بانوان، جراحی های زیبایی بانوان و زایمان و بارداری را دارا می باشد.

سوالات متداول

کلام آخر

بسیاری از خانم ها بر این باورند که فقط در زمان بارداری و زایمان باید به متخصص زنان مراجعه کنند، در صورتی که این باور کاملا اشتباه است. بانوان به دلیل ساختار فیزیولوژیکی خاص و حساس بیشتر در معرض انواع بیماری های زنان قرار دارند، از همین رو هر بانویی از دوران بلوغ خود باید به طور منظم تحت نظر یک متخصص خوب و با تجربه قرار گیرد تا از بروز انواع بیماری های و مشکلات زنان جلوگیری کند. شما با انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان می توانید با استفاده از توصیه های پزشک و انجام چکاپ های منظم از ابتلا به بسیاری از بیماری ها جلوگیری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

8 thoughts on “بهترین متخصص زنان در تهران کیست؟

 1. لاله - ژانویه 6, 2022 در 3:21 ب.ظ

  سلام وقت بخیر شما چه جراحی های زیبایی انجام میدید؟

  پاسخ
  • دکتر ساره حیدری - ژانویه 8, 2022 در 7:54 ق.ظ

   سلام وقت بخیر
   لطفا با شماره های مطب تماس بگیرید

   پاسخ
 2. Azin - ژانویه 6, 2022 در 3:32 ب.ظ

  دختران هم میتونن لابیاپلاستی انجام بدن؟

  پاسخ
  • دکتر ساره حیدری - ژانویه 8, 2022 در 7:54 ق.ظ

   سلام بله انکان عمل لابیاپلاستی برای خانم های مجرد نیز وجود دارد

   پاسخ
 3. شبنم - ژانویه 7, 2022 در 11:23 ق.ظ

  دکتر حیدری عزیز واقعا کار بلد و خوش اخلاق ،خیلی دکتر فوق العاده ای هستید

  پاسخ
  • دکتر ساره حیدری - ژانویه 8, 2022 در 7:52 ق.ظ

   سلام ممنون از لطف شما

   پاسخ
 4. ماندانا کریمی - ژانویه 7, 2022 در 11:25 ق.ظ

  سلام
  دکتر ویروس hpv از راه دهان هم منتقل میشه؟؟؟

  پاسخ
  • دکتر ساره حیدری - ژانویه 8, 2022 در 7:52 ق.ظ

   بله زمانی که ناحیه آلوده به مخاط به دهان شخص برخورد کند امکان انتقال ویروس وجود دارد.

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۲۱ دقیقه
Call Now Button