جراحی زیبایی واژن

در گذشته بسیاری از مشکلات ظاهری ناحیه تناسلی منجر به اختلاف زوجین و جدایی عاطفی می شد. امروز با پیشرفت دانش پزشکی این امکان فراهم شده است که بسیاری از مشکلات زنان با جراحی های زیبایی واژن درمان شود. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا بیشتر در این مورد بدانید.

جراحی زیبایی واژن

زنان در هر دهه از زندگی خود ممکن است دچار یک یا چند مشکل در ناحیه تناسلی خود باشند . این مشکل باعث ایجاد خجالت در عنوان آن مشکل می گردد . به همین علت شاید از ارجاع به دکتر زنان خود خودداری نمایند. جمله این مشکلات می توان به خشکی واژن ، خارش ناحیه تناسلی ، درد در هنگام نزدیکی ، بی اختیاری ادرار در هنگام عطسه و سرفه ، گشادی واژن ، پایین آمدن کیفیت رابطه جنسی و … اشاره نمود. برای درمان این مشکلات می توان از لیزر ژولیت استفاده نمود . این لیزر را به عنوان معجزه قرن نیز نام می برند . زیرا یک روش غیر تهاجمی و کاملا بی خطر ، موثر می باشد . این روش یکی از بهترین حایگزین ها برای هورمون تراپی و جراحی به شمار می آید.

درمان عفونت واژن

دلایل استفاده از جوانسازی واژن

جوانسازی واژن شامل تنگ کردن واژن ، درمان بی اختیاری ادرار استرسی ، سفید کردن ، درمان پیری واژن ، درمان افتادگی لگنی مانند رحم و مثانه و … می باشد .

کاندیدای جوانسازی واژن با لیزر ژولیت

به طور کلی هر یک از خانم هایی که در ساختار لگنی خود دچار مشکل باشد یکی از کاندیدهای مناسب برای جوانسازی با استفاده از لیزر ژولیت می باشد. گاهی اوقات به علت مشکل ژنتیکی در برخی افراد بافت های لگنی زودتر ای حد معمول دچار تخریب می شوند . این افراد در سن پایین دچار افتادگی مثانه ، گشادی واژن و … می شوند. افرادی که ترومای زایمانی داشته اند مانند افرادی که زایمان متعدد داشته و یا حتی یک زایمان داشته ولی بچه درشت بوده و به همین علت به بافت های لگن آسیب وارد شود. برخی از بانوان به علت موقعیت شغلی مجبور به حمل وسایل سنگین می باشند ، به همین علت بافت لگن باعث آسیب می شود .

در تمام این موارد اختلالات کلاژنی وجود دارد ، کلاژن در واقع یک بخش مهم ساختمان حمایتی لگن می باشد. این بخش مسئول قدرت کشش و جمع شدن بافت و حالت ارتجاعی بافت های لگن می باشد . بافت های واژن دارای آب می باشد برای همین هنگام استفاده از لیزر ژولیت به راحی می توان با استفاده از بافت ها داخل شده و باعث ایجاد کلاژن می شود. لیزر ژولیت می تواند منجر به بهبود بخشیدن به حالت ارتجاعی واژن گردد ، گشادی واژن را برطرف نموده و باعث تنگ کردن واژن نماید .

اقدامات لازم قبل از انجام جوانسازی واژن با لیزر زولیت

ابتدا نیاز به جلسه مشاوره حضوری باد بیمار می باشد . در این جلسه پزشک باید بیمار را معاینه کرده  و مشخص کند تا برای این روش مناسب می باشد و یا خیر . بیمار باید در صورت وجود عفونت ابتدا اقدام به درمان آن نماید .

مزایای جوانسازی واژن با لیزر ژولیت

 • اللابت
 • لیزر ژولیت کاملا بدون درد می باشد .
 • در این روش نیاز به بیهوشی و بی حسی نمی باشد .
 • بعد از انجام این روش ، بیمار نیاز به استراحت و بستری ندارد .
 • درمان با این روش سرپایی بوده و بیمار بلافاصله می تواند به محل کار خود بازگردد و فالیت های روزانه خود را انجام دهد .
 • مدت زمان انجام این روش 10 الی 15 می باشد .
 • بعد از انجام این روش نیاز به مراقبت های خاصی نمی باشد .
 • محدودیت رابطه جنسی وجود ندارد.

بهترین جراح زیبایی واژن در تهران

شاید برای بسیاری از افراد این دغدغه پیش آید که بهترین جراح زیبایی واژن کیست؟ جراح زیبایی واژن خوب چه مشخصاتی باید داشته باشد؟ بهترین جراح زیبایی واژن در تهران چه کسی است؟ و… به همین دلیل در این مقاله می خواهیم کمی هم به این موضوع بپردازیم تا شما با خیالی آسوده بتوانید به بهترین جراح زیبایی واژن مراجعه نمایید.

مشخصات بهترین جراح زیبایی واژن

جراح زیبایی واژن خوب باید مشخصاتی داشته باشد که بتوان به وی اعتماد کرد. برخی از این مشخصات عبارتند از:

 • جراح زیبایی واژن خوب باید صبور و با حوصله باشد و با دقت به معاینه و جراحی بیمارانش بپردازد.
 • از جدیدترین تکنیک ها برای انجام جراحی استفاده نماید. به عنوان مثال دکتر ساره حیدری از لیزر ژولیت برای جراحی لابیاپلاستی استفاده می کنند که نتایج بسیار خوبی به همراه دارد.
 • جراحی را با دقت و مهارت بالا انجام دهد تا کمترین عوارض و دوران نقاحت برای بیماران ایجاد شود.
 • بهترین جراح زیبایی زنان باید تمام دستورالعمل های لازم را برای مراقبت های بعد از جراحی به بیماران توضیح دهد. قبل از جراحی لازم است جلسه مشاوره ای برگزار کنند و بیمار را در جریان قرار دهد.

چرا باید به بهترین جراح زیبایی واژن مراجعه کنیم؟

همانطور که می دانید امروزه تبلیغات بسیاری برای جذب بیماران در تمامی زمینه ها صورت می گیرد و بسیاری از افراد غیر متخصص قصد دارند تا از این طریق بیماران بسیاری جذب کرده و سودهای فراوانی به دست آورند.

جراحی زیبایی واژن هم به دلیل اینکه در ناحیه تناسلی بانوان انجام می گیرد نیاز به مهارت و دقت بالای متخصص زنان دارد به همین دلیل لازم است بانوان قبل از مراجعه به جراح زیبایی زنان ار مهارت کافی وی مطمئن شوند ولی در صورتی که به افراد غیر متخصص مراجعه کنند ممکن است دچار مشکلات بسیاری مانند عفونت ناحیه تناسلی و … شوند و هم از لحاظ روحی و هم جسمی صدمه ببینند بنابراین لازم است حتما در انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن در تهران دقت کنید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

این روزها جراحی لابیاپلاستی هم از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که بسیاری از بانوان برای انجام آن به جراح زیبایی زنان مراجعه می کنند. لابیاپلاستی به دلیل اینکه در ناحیه تناسلی انجام می گیرد نیاز به مهارت بالایی دارد. در این جراحی، ناحیه تناسلی از نظر شکل ظاهری زیباتر می شود و عدم قرینگی لابیا ها یا بزرگ بودن بیش از حد آنها برطرف می شود. دکتر ساره حیدری در انجام جراحی لابیاپلاستی دارای مهارت بالایی هستند و این تکنیک را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

انواع روش های جراحی زیبایی واژن

در ادامه بخش هایی مهمی از روش های تنگ کردن واژن معرفی می شود .

لابیاپلاستی

در روش جراحی زیبایی لابیاپلاستی ، یکی از بهترین روش ها برای جراحی کوچک کردن لابیا ها می باشد که به دلایل مختلف ایجاد می شوند . از دلایل رایج آن می توان به  مشکلات ارثی ، انجام فعالیت های ورزشی سنگین ، استفاده از لباس زیر تنگ ، چاقی و … می توان اشاره نمود . افرادی که مشکلات لابیا های بزرگ دارند و در هنگام پوشیدن لباس ، دوچرخه سواری ، ورزش کردن و … دچار مشکل هستند می توانند از این روش برای رفع مشکل خود استفاده نمایند .

سفید کردن واژن

تیرگی ناحیه تناسلی یکی از مواردی می باشد که برای بانوان بسیار گران کننده است . تیرگی ممکن است به دلایل زیر ایجاد شود :

 • مسائل ارثی
 • افزایش وزن
 • افزایش سن
 • استفاده از مواد شوینده نامناسب برای لباس زیر
 • استفاده از لباس زیر تنگ

باید توجه داشته باشید که حداقل 3 روز قبل از جراحی لیزر سفید کردن واژن ، نباید موهای زائد ناحیه تناسلی اصلاح شود . کرم های تجویز شده توسط پزشک ، بعد از سفید کردن واژن باید استفاده نمایید . حتما باید قبل از انجام سفید کردن در صورت وجود عفونت به درمان آن بپردازید .

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی و یا همان تنگ کردن واژن یکی از انواع جراحی زیبایی زنان به شمار می آید که طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است .  دلایل بسیاری برای ایجاد این مشکل وجود دارد از جمله زایمان متعدد ، افزایش سن و … می باشد.

روش های جراحی زیبایی واژن
روش های جراحی زیبایی واژن

هزینه انجام جراحی زیبایی واژن

برای اطلاع از این نوع هزینه ها باید ابتدا به یک متخصص زنان و زایمان و نازایی مراجعه نمایید . زیرا قبل از انجام هر گونه جراحی زیبایی زنان باید عفونت و مشکلات واژنی مورد بررسی قرار بگیرد . بعد از درمان و انتخاب شما به عنوان یک متخصص زنان خوب ، پزشک هزینه را به شما اطلاع خواهد داد.

کلام آخر

مشکلات ظاهری واژن یکی از مسائلی است که منجر به عدم رضایت فرد از خود و تحت تاثیر قرار گرفتن روابط می گردد. امروزه روش های جراحی زیبایی واژن منجر به رفع مشکلات ظاهری و افزایش کیفیت زندگی فرد می گردد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

2 thoughts on “جراحی زیبایی واژن

 1. سیما - سپتامبر 19, 2020 در 1:43 ب.ظ

  سلام وقت بخیر کار با لیزر برای سفید کردن نایه تناسلی را خود دکتر شخصا انجام میدهند یا دستیار ایشان؟؟

  پاسخ
  • دکتر ساره حیدری - اکتبر 3, 2020 در 7:04 ق.ظ

   سلام، شخص پزشک انجام می دهند. کار با لیزر در این ناحیه بسیار تخصصی و حساس هست، نباید توسط شخص غیر متخصص انجام شود.

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
Call Now Button