درمان اختلالات ارگاسم

درمان اختلالات ارگاسم

ارگاسم یا رسیدن به اوج لذت جنسی احساسی است که افراد در هنگام روابط زناشویی بروز می کنند اما گاهی ممکن است اختلالاتی در بروز آن رخ دهد. اما راه حل برای درمان اختلالات ارگاسم چیست؟

در ادامه با ماهمراه باشید تا شما را با بهترین روش های درمان اختلالات ارگاسم آشنا کنیم.

 

ارگاسم در زنان و مردان

با وجود اینکه ارگاسم یک پدیده جالب جهانی است اما هنوز خیالات زیادی راجع به عملکرد و ارزش ارگاسم وجود دارد. چه تفاوتی بین ارگاسم زنان و مردان وجود دارد و کدام یک ارگاسم بهتری را تجربه ی کنند؟

اختلالات-ارگاسم
اختلالات-ارگاسم

اولا اینکه طول ارگاسم زنان طولانی تر از مردان است حدود 20 ثانیه در صورتی که در اکثر مردان بین 3 تا 10 ثانیه است اما مردان ارگاسم های بیشتری دارند. در یک نظرسنجی همگانی در استرالیا به این نتیجه رسیدند که مردان در 95 درصد و زنان تنها در 69 درصد موارد به ارگاسم می رسند هرچند ارگاسم ممکن است چندان به جنسیت مربوط نباشد و بیشتر به نوع رابطه جنسی که دارید ارتباط دارد.

برای مثال مطالعه روی آمریکایی های مجرد بین 21 تا 26 ساله نشان داد درجه ارگاسم مردان دگرجنس گرا و همجنس گرا مشابه است.

ریتم ارگاسم برای زنان به نحو معناداری از طریق ریشه های جنسیتی کاملا متفاوت است. زنان همجنس گرا حدود 12 درصد بیشتر از زنان دگرجنس گرا در طول رابطه جنسی  ارگاسم دارند. 25 درصد آنان در هر رابطه جنسی به نقطه اوج می رسند و نزدیک به 50 درصد از آنها در 75 درصد مواقع آن را تجربه می کنند. این مساله ممکن است به مدت زمانی مربوط باشد که افراد در حین انجام رابطه جنسی هستند.

سایر دلایل به مطالعات ژنتیکی اشاره می کند. مطالعه ای بر 4000 زن اشاره می کند که عوامل ژنتیکی سومین احتمال ارگاسم زنان در طول رابطه جنسی است.

اما در این خصوص که ارگاسم چگونه احساس ایجاد می کند در یک تحقیق که از دانشجویان صورت گرفت خواسته شد تجربیات خود را در رابطه با رابطه جنسی بیان کنند و مشخص شد که تفاوت خیلی کمی میان دو جنسیت وجود دارد. بر طبق جنسیت خون به اندام تناسلی با دستور مغز هجوم می برد و ضربان قلب و تنفس افزایش می یابد. تصویربرداری از مغز تفاوت های مشخصی در مدل فعالیت مغزی در طی برانگیختگی جنسی نشان می دهد. فعالیت مغز در طی ارگاسم بین زنان و مردان یکسان است. بخشی از مغز که ارزیابی شخصی، منطقی و کنترل در هر دو جنس را تنظیم می کند از کار می افتد پس عقلانی به نظر می رسد که چرا در حین رابطه جنسی کنترل خود را از دست می دهیم. شباهت ها تنها به اینجا حدود نمی شوند. به خاطر آزاد شدن هورمون پرولاکتین هر دو جنس پس از ارگاسم خواب آلوده می شوند. جالب است که بدانید در طی فرآیند مقاربت، پرولاکتین 4 برابر بیشتر از ارگاسمی که از طریق خودارضایی حاصل می شود آزاد می شود  برای همین شما بعد از خودارضایی احساس خستگی نمی کنید.

درمان اختلالات ارگاسم حتما باید تحت نظر متخصص زنان متبحر انجام شود. دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران در این زمینه می توانند مشاورات لازم را به شما بدهند.

آنچه که به عنوان ارگاسم های بی اختیار طی خواب اتفاق می افتد که به نام رویای خیس معروف است که در مردان وجود دارد بر طبق یک تحقیق در 37 درصد از زنان هم اتفاق می افتد.

حتی ارگاسم های مکرر که پدیده ای است که فقط به صورت انحصاری برای زنان وجود دارد در مردان نیز مشاهده شده است. ارگاسم در مردان معمولا به طور همزمان با انزال اتفاق می افتد.

در پایان روز برانگیختگی جنسی بین زن و مرد می تواند متفاوت باشد و فرق بزرگ در تجربه ارگاسم شاید زمانبندی آن باشد.

تفاوت در فیزیولوژی آناتومی و روانشناسی نقش مهمی دارد پس سعی کنید بدن خودتان را بهتر بشناسید تا تجربه های جنسی خودتان را بهتر کنید.

 

درمان اختلالات ارگاسم با اوشات تراپی

یکی از درمان های جدید اختلالات ارگاسم اوشات تراپی (O Shot) می باشد که در این روش پی آر پی و پلاسمای غنی از پلاکت در اطراف کلیتوریس در بخش فوقانی واژن تزریق می شود که از نواحی مهم در زمان رابطه جنسی هستند.

اوشات تراپی با تحریک سلول های بنیادی و تغییرات بافتی که ایجاد می کند منجر به جوانسازی بافت واژن و تحریک بیشتر کلیتوریس و در نتیجه لذت جنسی بیشتر و تقویت ارگاسم می شود.

اوشات تراپی به جز درمان اختلالات ارگاسم، برای کاهش درد در زمان نزدیکی، تنگ کردن ورودی واژن، درمان بی اختیاری های ادرار و بهبود خشکی واژن هم استفاده می شود.

نتیجه گیری

ارگاسم یا رسیدن به اوج لذت جنسی احساسی شدید است که افراد در طول زندگی خود بارها آن را تجربه می کنند اما گاهی ممکن است اختلالاتی در آن رخ دهد. برای درمان اختلالات ارگاسم روش های بسیاری وجود دارد که جدیدترین آن اوشات تراپی می باشد که باعث تحریک بیشتر کلیتوریس و افزایش لذت جنسی می شود بنابراین اگر شما هم در ارگاسم خود دچار اختلالاتی هستید می توانید برای درمان اختلالات ارگاسم به متخصص زنان مراجعه کنید

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام دکتر ساره حیدری مراجعه کنید.

شماره تماس  02188681047 – 88689871
آدرس مطب دکتر ساره حیدری : سعادت آباد – نبش خیابان 21 – ساختمان بهاران – واحد16

سایر خدمات دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران عبارتند از:

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی

سفید کردن واژن

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

واژینوپلاستی

تزریق چربی به واژن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button