سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

از دلایلی که ممکن است باعث عدم اعتماد به نفس در بانوان گردد ،  تیرگی در ناحیه تناسلی می باشد . این تیرگی به عوامل مختلفی بستگی دارد . امروزه برای رفع این مشکل از روش های مختلف سفید کردن واژن استفاده می شود . در این مقاله روش سفید کردن واژن به طور کامل توضیح داده می شود .

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

پوست ناحیه تناسلی در بانوان از سایر نواحی بدن کمی تیره تر می باشد . این یک مسئله کاملا طبیعی می باشد . در هنگام تحریک جنسی با توجه به افزایش خونرسانی در این ناحیه ، پوست ناحیه تناسلی متور تر و کمی تیره تر می شود . این مورد بعد از رسیدن به ارگاسم و رفع تحریک جنسی به حالت اولیه خود باز می گردد .

دلایل تیرگی در ناحیه تناسلی

عوامل مختلفی در تیرگی ناحیه تناسلی نقش دارد . مانند :

افزایش سن

زایمان

استفاده از شلوار های تنگ

شیو کردن زیاد ناحیه تناسلی

موارد ژنتیکی

افزایش وزن

بیماری های هورمونی

استفاده از مواد شوینده نامناسب به ویژه برای شست و شوی لباس زیر

استفاده بیش از حد از تیغ برای اصلاح و رفع موهای زائد

رابطه جنسی متعدد

بیماری غددی مانند کوشینگ ، کم کاری و یا پر کاری تیروئید

تخمدان های پلی کیستیک

تغییرات هورمونی

و ….

روش های مختلف سفید کردن واژن

برای رفع مشکلات تیرگی در ناحیه تناسلی و سفید کردن واژن روش های مختلفی وجود دارد . مردم از گذشته تا کنون به دنبال بهترین روش برای انجام این کار بوده اند .  در روش های قدیمی برای رفع این مشکل از صابون استفاده می شد . در هنگام استفاده از این صابون ها شاید به ظاهر کمی روشن تر می شد ولی با برهم زدن hp واژن باعث تیرگی بیشتر در ناحیه تناسلی بانوان می شوند . به همین علت در میان مردم طرفداران زیادی ندارد .

روش دیگری برای سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده از کرم و محلول می باشد  .  این موارد دارای ماندگاری بالا نمی باشند و بعد از مدتی رنگ واژن به حالت اولیه خود باز می گردد . از عوارض این مواد می توان به ایجاد آلرژی و حساسیت در برخی از افراد اشاره نمود .

لیرر یکی از روش های جدید در سفید کردن واژن می باشد .  یکی از بهترین دستگاه ها برای انجام این لیزر ، دستگاه ژولیت می باشد . این دستگاه یک لیزر آلمانی بوده و به طور تخصصی برای ناحیه تناسلی بانوان ساخته شده است و کار لیزر موهای زائد را انجام نمی دهد . این دستگاه به علت بالا بودن جذب آب دارای نتیجه دهی بهتر نسبت به سایر دستگاه های موجود می باشد.  این دستگاه لیزر یک روش ساده و امن در زمینه جراحی زیبایی زنان می باشد و عوارض مانند سوختگی ، چسبندگی و …  که در دستگاه های قبل مشاهده شده اند در این روش مشاهده نشده است .

مزایای مهم سفید کردن واژن با دستگاه ژولیت

در این روش جراحی سرپایی می باشد و نیاز به بستری شدن  و مراقبت های بعد از جراحی ندارد .

از بی حسی و بیهوشی استفاده نمی شود و کاملا روشی بدون درد می باشد .

این روش دارای نتایج بهتر با ماندگاری بالا می باشد .

این روش یکی از بهترین روش های بدون درد در زمینه سفید کردن واژن می باشد .

زمان انجام این لیزر کوتاه می باشد برای سفید کردن واژن حدود 10 الی 15 دقیقه زمان مورد نیاز می باشد .

محدودیت برقراری رابطه جنسی در این روش بسیار کم می باشد و حدود 3 الی 5 روز بعد از آن می توان رابطه جنسی برقرار نمود .

تعداد جلسات سفید کردن واژن

تعداد دفعات برای تکرار سفید کردن واژن به رنگ اولیه ناحیه تناسلی و جواب دهی پوست به لیزر بستگی دارد . هرچه این ناحیه تیره تر باشد در نتیجه جلسات ممکن است افزایش یابد . بین فاصله هر جلسه حدودا یک ماه زمان نیاز می باشد .

ماندگاری سفید کردن واژن

در صورتی که مراقبت های بعد از سفید کردن را به  خوبی رعایت نمایید و از پوشیدن شلوار و لباس زیر تنگ خودداری نمایید ماندگاری این روش طولانی خواهد بود . ولی اگر بعد از گذشت 2 سال کمی تیرگی احساس کردید می توانید مجدد این روش را انجام داده تا از تیرگی بیش حد جلوگیری نمایید .

مراقبت های بعد از انجام سفید کردن واژن

یک کرم برای بیمار توسط پزشک تجویز می شود ، باید به موقع و سر وقت مصرف شود .

بهتر است تا چند روز از لباس های راحت استفاده نمایید و شلوار لی و لباس های جذب نپوشید .

انجام فعالیت و ورزشی بعد از سفید کردن واژن مانعی ندارد .

برای استفاده از حمام و برقراری رابطه جنسی بهتر است از پزشک خود مشورت نمایید .

آیا سفید کردن واژن درد دارد ؟

یکی از رایج ترین سوالات بیماران هنگام مراجعه به متخصص زنان ، در زمینه درد در هنگام سفید کردن واژن می باشد . دکتر ساره حیدری در این زمینه بیان نمود : انجام سفید کردن واژن هیچگونه دردی برای مراجعه کننده به همراه ندارد .

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن

در هنگام مشاوره در صورت وجود هر گونه عفونت باید ابتدا اقدام به درمان آن ها نمود .  اگر عفونت دهانه رحم مشاهده شود ، پزشک تست پاپ اسمیر برای بیمار انجام خواهد داد .

هزینه سفید کردن واژن

برای سفید کردن واژن همانطور که اشاره شد به یک جلسه مشاوره نیاز می باشد . در این جلسه ، بیمار باید به دقت معاینه شود ، مشکلات و عفونت های آن درمان گردد . در این جلسه پزشک هزینه را به بیمار اطلاع می دهد .

جهت دریافت مشاوره از دکتر ساره حیدری با شماره 02188681047 – 88689871 تماس حاصل نمایید .
آدرس مطب دکتر ساره : سعادت آباد – نبش خیابان 21 – ساختمان بهاران – واحد 16

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر ساره حیدری

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button