آیا انجام عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره امکان پذیر است؟

عمل لابیاپلاستی یکی از عمل های جراحی زیبایی زنان است که در سالهای اخیر محبوبیت زیادی در بین خانم ها یافته است. علاوه بر خانم های متاهل عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره نیز انجام می شود و محبوبیت زیادی دارد. عده ای از دختران مجرد نیز پیش از ازدواج قصد اقدام به انجام این عمل زیبایی را دارند. در ادامه این مقاله می خواهیم به دغدغه ها و سوالات مرتبط با لابیاپلاستی برای دختران مجرد و باکره بپردازیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره

عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره این نگرانی را ایجاد می کند که امکان آسیب یا پارگی پرده بکارت وجود خواهد داشت. در حالی که این باور اشتباهی است. عمل لابیاپلاستی در ناحیه بیرونی واژن و در ناحیه لابیاها انجام می شود و ارتباطی با پرده بکارت ندارد. پارگی پرده بکارت تنها در صورت ورود جسم خارجی به داخل واژن و یا آسیب و ضربه شدید اتفاق می افتد.

لابیاپلاستی برای دختران باکره

سن مناسب عمل لابیاپلاستی دختر مجرد

تغییرات هورمونی در شکل ظاهری لابیاها تاثیرگذار است. بنابراین بهتر است عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره در سنینی انجام شود که دوران بلوغ را پشت سرگذاشته اند تا نتیجه جراحی و ماندگاری عمل لابیاپلاستی طولانی مدت باشد. بهتر است عمل لابیاپلاستی برای دختر مجرد از سنین 18 تا 20 سالگی به بعد باشد. چرا که در این زمان تغییرات هورمونی و رشد لابیاها تا حدودی تکمیل شده است و نتیجه جراحی ماندگارتر خواهد بود.

مزایای لابیاپلاستی برای دختران باکره

در صورتی که علائم زیر را احساس می کنید کاندید مناسبی برای انجام عمل لابیاپلاستی هستید. البته بهتر است پیش از اقدام به تجربه عمل لابیاپلاستی با بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران مشورت داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در خصوص عمل زیبایی لابیاپلاستی با دکتر ساره حیدری از طریق شماره تلفن های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی دختران

بعد از انجام عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره رعایت نکات بهداشتی و مراقبت های بعد از لابیاپلاستی برای خانم ها ضروری است. در ادامه چند مورد از این نکات مراقبتی را بیان می کنیم:

  • بعد از عمل لابیاپلاستی به مدت 72 ساعت استحمام نکنید
  • از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خودداری کنید
  • از لباس زیر نخی استفاده کنید
  • تا بهبودی کامل از انجام ورزش و فعالیت های بدنی سنگین خودداری کنید
  • ناحیه جراحی را خشک نگه دارید
  • به بهداشت ناجیه جراحی و لباس زیر توجه داشته باشید

هزینه لابیاپلاستی با لیزر در سعادت آباد

لابیاپلاستی با لیزر یکی از روش های انجام این عمل جراحی می باشد. برای اطلاع از هزینه لابیاپلاستی با لیزر در سعادت آباد می توانید با مشاورین مطب دکتر ساره حیدری بهترین متخصص زنان در تهران تماس حاصل فرمایید. هزینه لابیاپلاستی با توجه به امکانات کلینیک، مهارت پزشک متخصص، نوع لابیاها و … متغیر است. برای اطلاع دقیق از هزینه ها باید فرد معاینه شود.

سوالات متداول لابیاپلاستی برای دختران باکره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button