لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)

تمایل به زیبایی در همه ی انسان ها وجود دارد. زیبایی ناحیه تناسلی نیز می تواند نکته ای باشد که برای خیلی از بانوان حائز اهمیت باشد. بهترین فردی که می تواند در راستای انجام جراحی زیبایی واژن به شما کمک کند، بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران است.

چنین پزشکی از آناتومی واژن آگاهی کاملی دارد و می تواند بدون هیچ مشکل و به بهترین شکل ظاهر این بخش از بدن شما را بهبود بخشد. در این مقاله همه چیز درباره لابیاپلاستی اعم از موارد زیر را بخوانید:

لابیاپلاستی

دستگاه تناسلی بانوان را می توان به دو قسمت تقسیم بندی کرد؛ قسمت داخلی و قسمت خارجی.
قسمت خارجی واژن از بخش های مختلفی تشکیل شده است. با دقت به شکل زیر می توانید با هر یک از این بخش ها آشنا شوید:

در شکل بالا مشاهده می کنید که دو بخش از واژن با نام لابیا ماژور و لابیا مینور نامگذاری شده اند.

لابیا مینور همان لبه ی داخلی واژن است.

لابیا ماژور همان لبه ی خارجی واژن است.

از لحاظ آناتومیک، لابیا مینور چین های پوستی تیره ای هستند که دو طرف مدخل ورودی واژن را فرا  گرفته اند و لابیا ماژور از بافت چربی تشکیل شده، در روی سطح آن امکان رشد مو وجود دارد و دو طرف لابیا مینور را در بر می گیرند .

در حقیقت، این دو قسمت از واژن می توانند بر روی زیبایی ظاهری شما تاثیر بگذارند. برخی از بانوان از ظاهر طبیعی لابیاهای واژن خود راضی نیستند، پس برای انجام لابیاپلاستی اقدام می کنند.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی یکی از پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی زنان می باشد. به گفته ی بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران، سالانه تعداد کثیری از بانوان برای انجام عمل لابیاپلاستی به او مراجعه می کنند.

امروزه با تغییر استانداردهای زیبایی و افزایش تمایل افراد به رسیدن به این استانداردها، انجام جراحی های زیبایی واژن (علی الخصوص لابیاپلاستی) بسیار رایج و مرسوم شده است؛ چرا که زن نماد زیبایی و جذابیت است و هر خانمی می بایست برای افزایش و حفظ این زیبایی ها تلاش کند.

اندام تناسلی هر خانمی برای او بسیار مهم و حائز اهمیت است. داشتن اندام تناسلی زیبا و قرینه نه تنها موجب افزایش زیبایی بدن یک خانم می شود، بلکه موجب افزایش اعتماد به نفس و رضایت بیشتر در رابطه ی جنسی نیز می گردد.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، بخش خارجی واژن می تواند حالات مختلفی داشته باشد. بسیاری از خانم ها از قرینه نبودن لابیاهای واژن و یا از تیرگی رنگ پوست واژن خود شکایت دارند. همه ی این عوامل سبب می شود بانوان در جهت جراحی های زیبایی اقدام کنند.

واژن

دلایل انجام جراحی لابیاپلاستی

مهم ترین دلیل انجام جراحی لابیاپلاستی، قرینه نبودن لابیاهای واژن می باشد. در طی انجام عمل لابیاپلاستی، لابیاها کاملا قرینه و زیبا می شوند. این مسئله سبب جمع شدن پوست اضافی واژن شده و شکل واژن بسیار زیبا و خوش فرم می گردد.

یکی دیگر از مهم ترین دلایل انجام لابیاپلاستی، بزرگی بیش از حد لابیاها است. با انجام جراحی زیبایی واژن، این مشکل نیز به طور کامل از بین می رود.

بزرگ بودن لابیاها ممکن است منجر به ساییدگی آن ها و ایجاد درد و ناراحتی برای فرد شود. بزرگی لابیاها باعث افزایش برخورد آن ها به لباس زیر می شود و هنگام پیاده روی، ورزش، دوچرخه سواری و … ممکن است باعث ایجاد درد در ناحیه تناسلی گردد .

همچنین بزرگ بودن لابیا ها سبب می شود تا کلیتوریس که مهم ترین نقطه تحریک جنسی است با حجم زیادی از پوست اضافی پوشانده شود. این امر موجب کاهش لذت جنسی می شود. با انجام عمل جراحی لابیاپلاستی این پوست های اضافی از بین رفته و در نتیجه لذت جنسی حین رابطه افزایش می یابد.

مزایای لابیاپلاستی

این جراحی باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و ایجاد احساس خوشایند در هنگام رابطه جنسی می شود. این جراحی نیاز به بخیه ندارد. اگر نیاز باشد، بخیه خیلی کوچک و سطحی قرار می گیرد. در صورت داشتن لابیای بزرگ و جراحی نکردن، ممکن است فرد دچار عفونت های فراوان شود.

همچنین در رابطه با دیگر ویژگی های مثبت عمل لابیاپلاستی می توان به این نکات اشاره کرد:

  • لابیاپلاستی درد ندارد.
  • فرد بعد از انجام جراحی زیبایی واژن نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد؛ در نتیجه لابیاپلاستی عملی سرپایی است.
  • لابیاپلاستی باعث افزایش میل جنسی و لذت جنسی می شود، نه کاهش آن ها.

آیا لابیاپلاستی درد دارد؟

شاید برای شما سوال باشد که آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد؟ پاسخ این سوال منفی است. لازم است بدانید انجام عمل لابیاپلاستی نه تنها هیچ دردی ندارد، بلکه زمان ریکاوری بعد از آن نیز بسیار کوتاه است.

در تصویر زیر زیباجوی دکتر ساره حیدری در حین انجام عمل لابیاپلاستی را می بینید:

لابیاپلاستی برای دختران باکره

آیا دختران باکره می توانند جراحی لابیاپلاستی کنند؟ بله.
انجام لابیاپلاستی هیچگونه آسیبی به بکارت دختران وارد نمی کند و این افراد می توانند با خیال راحت برای انجام این عمل جراحی اقدام کنند. چرا که لابیاپلاستی بر روی بخش خارجی واژن انجام می شود و تاثیری بر روی بخش داخلی واژن –شامل پرده بکارت- نخواهد گذاشت.

بهترین کاندیدهای جراحی لابیاپلاستی

بهترین داوطلبان برای انجام عمل لابیاپلاستی نیازی نیست که از شرایط خاصی برخوردار باشند. همه ی بانوانی که بالا تر از 18 سال سن دارند و به بیماری های موضعی یا سیستمیک مبتلا نیستند، می توانند لابیاپلاستی انجام داده و از مزایای آن بهره مند شوند.

جای بخیه ها بعد از لابیاپلاستی

برای انجام عمل لابیاپلاستی الزامی است به یک متخصص زنان خوب مراجعه کنید. بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران می گوید اگر برای انجام این عمل جراحی شما به یک متخصص ماهر مراجعه کنید به هیچ وجه جای بخیه های این عمل باقی نمی ماند.

تجربه عمل لابیاپلاستی

تجربه لابیاپلاستی با دکتر ساره حیدری را در ویدیوی زیر از زبان خود بیمار بشنوید:

 

نکات مهم بعد از جراحی لابیاپلاستی

در قسمت زیر می توانید لیستی از مهم ترین اقدامات بعد از لابیاپلاستی را بخوانید. انجام این اقدامات می تواند به کاهش درد و ناراحتی شما بعد از این عمل کمک شایانی نماید:

  • بعد انجام این عمل به مدت 6 الی 8 هفته از انجام دادن رابطه های جنسی پرهیز کنید.
  • به مدت چند هفته بعد از انجام عمل جسم سنگین بلند نکنید.
  • بعد از انجام جراحی با خیال راحت می توانید پیاده روی کنید.
  • یک هفته بعد از جراحی از رانندگی کردن خودداری کنید.
  • حمام کردن بعد از انجام عمل جراحی با نظر پزشک انجام شود.
  • دارو های توصیه شده را به موقع و کامل مصرف کنید.
  • اگر درد، خونریزی یا تورم مشاهده کردید به پزشک خود اطلاع دهید.

دوره نقاهت لابیاپلاستی

بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی، پزشک به مدت چند ساعت برای چکاپ شما را نگه داشته و بعد از آن مرخص می شوید. بعد از انجام جراحی، تاریخ مراجعه بعدی برای انجام معاینات لازم مشخص می گردد .

عوارض لابیاپلاستی

انجام این عمل جراحی هیچ گونه عوارضی ندارد. همان طور که گفتیم انجام این عمل جراحی نه تنها ضرر ندارد بلکه فایده های جالبی نیز به همراه دارد.

هزینه لابیاپلاستی

برای برآورد هزینه در این جراحی باید ابتدا به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید. بعد از انجام بررسی توسط پزشک و موارد مورد نیاز شما هزینه انجام آن بررسی می گردد .

نکته ای که در رابطه با هزینه عمل لابیاپلاستی باید حتما به آن توجه کنید این است که دریافت هزینه ی بالا برای انجام این عمل به معنای بالا بودن کیفیت انجام جراحی نیست!

چه بسیار جراحانی که قیمت مناسبی برای انجام جراحی لابیاپلاستی پیشنهاد می کنند ولی بهترین کیفیت ها را ارائه می دهند. برای آگاهی از هزینه واقعی لابیاپلاستی به اینستاگرام ما دایرکت بدهید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

عوامل  بسیاری در دستیابی به بهترین نتایج جراحی لابیاپلاستی تاثیر گذار هستند که از همه مهم تر نقش جراح در آن می باشد. تجربه و مهارت بالا یکی از مهم ترین نکات در انتخاب جراح مناسب می باشد . واژن از حساس ترین قسمت های بدن در بانوان است. بنابراین نهایت دقت را در انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی داشته باشید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر ساره حیدری

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
Call Now Button