هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است

یکی از عمل های جراحی زیبایی زنان که محبوبیت زیادی دارد عمل زیبایی لابیاپلاستی می باشد. اطلاع از هزینه عمل لابیاپلاستی در سال 1402 یکی از دغدغه های مهم خانم هایی می باشد که قصد اقدام به عمل زیبایی لابیاپلاستی دارند. بنابراین می خواهیم در این مقاله از سایت دکتر ساره حیدری به توضیحاتی درباره هزینه لابیاپلاستی و به طور دقیق تر هزینه عمل لابیاپلاستی در سال 1402 بپردازیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

عوامل موثر بر هزینه لابیاپلاستی


در تعیین هزینه لابیاپلاستی عوامل متعددی می تواند موثر باشد. یکی از عوامل موثر استان موردنظر برای جراحی می باشد. به طور مثال قیمت لابیاپلاستی در تهران با دیگر شهرستان ها یکسان نیست و در تهران هزینه ها بیشتر می باشد. از دیگر عوامل موثر سال اقدام به جراحی می باشد. همانطور که می دانید هزینه لابیاپلاستی در سال 1402 به نسبت سالهای گذشته افزایش یافته است. در ادامه قصد داریم عوامل موثر در هزینه لابیاپلاستی را به طور دقیق تر بررس کنیم.

لابیاپلاستی

دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران در زمینه انواع جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی آماده خدمت رسانی و مشاوره آنلاین و حضوری به متقاضیان جراحی زیبایی و ترمیمی زنان در تهران می باشند. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هزینه لابیاپلاستی با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام دکتر ساره حیدری مراجعه کنید. شماره تماس  88689871 – 02188681047

تکنیک جراحی

برای اقدام به جراحی لابیاپلاستی باید با تکینک های مختلف لابیاپلاستی آشنایی داشته باشید. همانطور که می دانید پیش از اقدام به جراحی برای مشاوره با متخصص زنان به مطب مراجعه می کنید و طبق تشخیص جراح، بهترین تکنیک برای شما انتخاب می شود. با توجه به نوع تکنیک، سختی جراحی و تجهیزات مورد نیاز هزینه لابیاپلاستی نیز می تواند متفاوت باشد.

میزان برش ها در جراحی

فرم لابیاها و میزان برش های موردنیاز نیز در تعیین قیمت عمل لابیاپلاستی تاثیرگذار می باشند. در صورتی که لابیاها بزرگ باشند نیاز به جراحی خواهد بود اما در صورتی که اندازه لابیاها خیلی بزرگ نباشد می توان از روش لابیاپلاستی با لیزر استفاده نمود. هزینه لابیاپلاستی در هر یک از این روش ها متفاوت است.

عمل جراحی لابیاپلاستی

تجهیزات مورد استفاده

در جراحی لابیاپلاستی از تجهیزات و ابزارهایی استفاده می شود که هرچه این تجهیزات با کیفیت بالاتری باشند به طبع آن هزینه لابیاپلاستی نیز بیشتر خواهد بود. وسایل جراحی، مواد بیهوشی، میزان استفاده از بی حسی و … در هزینه های عمل لابیاپلاستی لحاظ می شوند.

مهارت جراح

از دیگر عوامل موثر بر هزینه لابیاپلاستی میزان مهارت جراح می باشد. هرچهد تخصص و مهارت جراح بیشتر باشد دستمزد جراح و در نتیجه آن هزینه لابیاپلاستی بیشتر خواهد بود. توصیه می کنیم در انتخاب جراح، هزینه را فاکتور اصلی در نظر نگیرید و به دنبال بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران باشید تا بهترین نتیجه را از جراحی خود بدست آورید.

توجه: شایان ذکر است که فرد برای انجام جراحی لابیاپلاستی باید 18 سال تمام را داشته باشد و نباید مبتلا به بیماری های سیستمیک یا موضعی باشد. همچنین عمل لابیاپلاستی در دختران باکره هم مشکلی برای پرده بکارت آنها ایجاد نمی کند.

آیا جراحی لابیاپلاستی بازگشت دارد؟

به دلیل پرداخت هزینه لابیاپلاستی و مخارج و ناراحتی هایی که فرد برای جراحی زیبایی زنان متحمل می شود این دغدغه برای فرد ایجاد می شود که آیا لابیاپلاستی بازگشت دارد و نیاز به عمل دوباره خواهد بود؟ در پاسخ باید بگوییم که پس از عمل لابیاپلاستی، اندازه لابیاها به حالت قبل باز نمی گردد ولی خانم هایی که قصد بارداری دارند بهتر است ابتدا زایمان کنند و پس از 6 ماه لابیاپلاستی را انجام دهند.

هزینه لابیاپلاستی در سال 1402

برای تعیین هزینه لابیاپلاستی نیاز است ابتدا به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا پس از معاینه دقیق، میزان هزینه مشخص گردد. دکتر ساره حیدری متخصص زنان درتهران در انجام انواع جراحی زیبایی واژن تبحر بالایی دارند. برای اطلاع از هزینه ها با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button