چگونه پسردار شویم؟

چگونه پسردار شویم ؟

چگونه پسردار شویم ؟ چگونه نوزاد ما پسر شود؟ این سوالی است که بسیاری از زوجین هنگام اقدام برای بچه دار شدن از متخصص زنان و زایمان می پرسند. امروزه با پیشرفت های جامعه پزشکی با استفاده از روش های علمی می توان جنسیت نوزاد را تعیین کرد. این روش های پزشکی و علمی به گونه ای دقیق عمل می کنند و جنسیت نوزاد شما همان چیزی می شود که می خواهید، اما در بسیاری از موارد مشاهده می شود زوجین تمایل دارند با رژیم های غذایی و برنامه ریزی های شخصی جنسیت نوزادشان را پسر کنند. یکی از بهترین متخصص زنان و زایمان در رابطه با این که چگونه پسردار شویم می گوید:

برنامه ریزی و رعایت نکات ضروری برای آن که چگونه پسردار شویم ؟

برای آن که بدانیم چگونه پسردار شویم، باید از حداقل 3 ماه قبل از اقدام برای بارداری برنامه ریزی دقیقی را انجام دهیم و در این برنامه ریزی باید نکات زیر را به دقت و با نظم دقیق رعایت کنیم:

سه ماه قبل از آن که بخواهیم برای بارداری اقدام کنیم می بایست مصرف هر گونه قرص ضدبارداری را قطع کنیم. بهترین روش در این سه ماه برای پیشگیری از بارداری استفاده از کاندوم و یا روش پیشگیری طبیعی می باشد اما توصیه می کنیم از کاندوم استفاده کنید. قرص های ضد بارداری موجب می شوند محیط رحم شرایط مطلوبی برای داشتن جنین پسر نداشته باشد. بنابراین به مدت حداقل سه ماه از مصرف قرص ضد بارداری اجتناب می کنیم و با روش های ذکر شده پیشگیری را انجام می دهیم، سپس بعد از سه ماه می توانیم برای بارداری اقدام کنیم.

برای آن که بدانیم چگونه پسردار شویم گام دوم در این دوره ی سه ماهه این است که روز تخمک گذاری خود را پیدا کنیم. برای انجام این مهم در دوره ی سه ماهه ی تعیین شده، هر روز به محض بیدار شدن از خواب قبل این که هر کاری را انجام دهیم و در یک ساعت معین، دمای بدن خود را توسط دماسنج جیوه ای اندازه گیری می کنیم. سعی کنید دماسنج را جایی نزدیک محل خواب خود قرار دهید. در آخرین روز عادت ماهیانه خود اندازه گیری را آغاز کنید. بعد از حدود 12 الی 15 روز دمای بدن شما نیم یا یک درجه کاهش می یابد و سپس در روز بعد دقیقا به همان میزان افزایش می یابد. در روزی که دمای بدن شما کاهش پیدا می کنید تا نیمه ی روز وقت دارید برای پسردار شدن اقدام کنید. البته ترشحات واژن که حدود 10 روز بعد از عادت ماهیانه آغاز می شوند نیز می توانند نشانه ی خوبی باشند. ترشحات واژن نشانه ی تخمک گذاری هستند هنگامی که ترشحات حالت کشدار ترین خود را داشتند برای پسردار شدن اقدام کنید. البته کیت های تخمک گذاری نیز، می توانند به شما کمک کنند. کیت های تخمک گذاری به طور دقیق 24 ساعت قبل از تخمک گذاری به شما اعلام می کنند چه زمانی تخمک گذاری آغاز می شود. این کیت ها را می توان از داروخانه ها تهیه کرد.

برای آن که بدانیم چگونه پسردار شویم الزامی است در این دوره ی سه ماهه از خوردن مشروبات الکلی و کشیدن سیگار به شدت خودداری کنید.

در این دوره ی سه ماهه هر دوی زوجین یعنی هم خانم و هم آقا هر روزه یک قرص فولیک اسید، یک ویتامین آ و یک ویتامین ای مصرف کنند. سعی کنید داری دیگری در این سه ماهه استفاده نکنید.

در این دوره ی سه ماهه هنگام عادت ماهیانه پیاده روی طولانی داشته باشید و شربت زعفران غلیظ مصرف کنید تا رحم شما تمیز و پاکیزه شود.

در این دوره ی سه ماهه هنگامی که عادت ماهیانه هستید هرگز استحمام نکنید.

با مصرف مواد غذایی چگونه پسردار شویم ؟

برای آن که بدانیم چگونه پسردار شویم باید بدانیم مصرف برخی مواد غذایی خاص و گنجاندن آن ها در رژیم غذایی روزانه، برای پسردار شدن بسیار موثر خواهد بود. مهم ترین مواد غذایی که نقش بسزایی در پسر شدن جنین دارند، به شرح زیر می باشند:

موز: مهم ترین ماده ی غذایی که موجب می شود اسپرم مرد قوی شود موز است. هر چه اسپرم مرد قوی تر باشد، در نتیجه مدت زمان بیشتری در رحم زن باقی می ماند و همین امر سبب می شود، شانس پسر شدن جنین افزایش یابد. توصیه می کنیم روزانه به خصوص در ماه آخر دوره ی سه ماهه ی خود هر دوی شما روزی یک عدد موز میل کنید.

برای آن که بدانیم چگونه پسردار شویم الزامی است صبحانه ای سرشار از غلات و مقوی مصرف کنیم. این نکته در آقایان شدت بیشتری دارد.

از قارچ غافل نشوید. شاید برای شما جالب باشد اما بهتر است بدانید مصرف قارچ موجب می شود شانس شما برای داشتن یک نوزاد پسر افزایش یابد. بنابراین در رژیم غذایی این دوره ی سه ماهه حتما از قارچ استفاده کنید. قارچ سرشار از پتاسیم و ویتامین دی می باشد. این مواد  کمک می کنند اسپرم آقایان قوی تر شود.

مادران مرکبات مصرف کنند. جالب است بدانید برای پسردار شدن مرکبات بسیار تاثیر گذار هستند. توصیه می کنیم مادران در این دوره ی سه ماهه از مرکبات یا آب آن ها استفاده کنند. مرکبات موجب می شوند محیط رحم قلیایی شود که این محیط موجب زنده ماندن و بقای هر چه بیشتر کروموزوم Y که تعیین کننده ی جنسیت پسر نوزاد است، می شود.

دکتر ساره حیدری متخصص زنان در غرب تهران در زمینه انواع جراحی زیبایی واژن، زایمان و درمان بیماری های زنان می توانند مشاورات لازم را به شما بدهند. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام دکتر ساره حیدری مراجعه کنید. شماره تماس 02188681047 – 88689871

برای آن که بدانیم چگونه پسردار شویم توصیه می کنیم مصرف غذا های دریایی را در رژیم غذایی این سه ماهه ی خود داشته باشیم. غذا های دریای به دلیل این که حاوی روی هستند، موجب می شوند تعداد کروموزوم های آقایان بیشتر شود. هر چه تعداد کروموزوم های بیشتر باشد، احتمال آن که نوزاد پسر شود، بیشتر می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 58 میانگین: 3.9]

جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان | فارغ التحصیل از دانشگاه تهران | انجام کلیه اعمال مربوط به بارداری و جراحی زیبایی زنان شامل مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، جراحی زیبایی واژن شامل لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و ...

2 thoughts on “چگونه پسردار شویم؟

    • دکتر ساره حیدری - آگوست 15, 2022 در 4:58 ق.ظ

      لطف دارین. حتما

      پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button